19e Eeuws pistool met mahoniehouten kolf. Penvuur, enkelschots, achterlader, octagonale loop. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 38 cm. In zeer goede staat.
Twee geweren. 19e Eeuw. 1x Enkelschots damesgeweer, Frankrijk, goed. 1x Dubbelschots, mechanisme mist, matig. Afmeting: L 111 - 118 cm. In goede/matige staat.
Apart Oosters geweer met parelmoer + zilver-inleg en kop met tanden. Mechanisme defect. Afmeting: L 81 cm.In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse geweren. 1x Enkelschots, voorlader, eerste helft 19e eeuw, in redelijke staat. 1x Jachtgeweer, dubbelschots, gravering, in redelijke staat. Afmeting: 124 - 134 cm.
Een koppel antieke Franse pistolen met gravering, inscriptie en octagonale loop. Cannon Damas Fin. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Indonesische Djati-houten machete + schede. Versierd met tijgerkop. 20e Eeuw. Afmeting: L 53 cm. In goede staat.
Antiek pistool. Circa 1800. Louis Seize. Chaloppin a Bruxelles. Met graveringen en octagonale loop. Afmeting: L 37 cm. In goede originele staat.
Antiek enkelschots Winchester geweer met gravering. Circa 1900. Onklaar. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.
Oosterse dolk, belijmd met diverse edelstenen op heft + schede. Met verguld messing. Afmeting: L 24,5 cm. In goede staat.
Vijf oude Indonesische krissen met hoofden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: L 30 - 42 cm. In goede staat.
Duits kompas van messing. Reichspartij Tag 1935. Gemerkt met Duitse adelaar + swastika. 20e Eeuw. Afmeting: 1,7 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop + gravering. Penvuur. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Oude Chinese dolk met messing en houten grip, in roggehuid schede. Karaktertekens. Afmeting: L 54,5 cm. In goede staat.
Groot decoratief zwaard. IJzer met messing. Eenhoorn voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 126 cm. In goede staat.