Hendrik van Ingen, 1891. 1833 - 1898. Koe bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Regendag. Olieverf op linnen. Twee kleine beschadigingen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 (Enschede). Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 40 cm. In goede staat.
J. van Couver. (= Heranus Koekkoek II). 1836 - 1919. Hollandse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 77 cm. In goede staat.
Hendrik Breedveld. 1918 - 1999. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 31 cm . In goede staat.
P.J.C. Gabriël. 1828 - 1903. Zomers landschap met boerderij. Linnen plein air, marouflé + Haagse lijst. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.
Johannes Akkeringa, 1940. Droogdok met platbodem en arbeider Leidschendam. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x 29 cm. In goede staat.
Ossip Zadkine. 1890 - 1967. Kubistische potloodtekening. Man bij boom. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 36 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.
Eugeen van Mieghem. 1875 - 1930. Belgische School. Verso vluchtelingen rust. Houtskool op papier. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Wintergezicht met boerderij. Met kapitale veeren lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 75 cm. In goede staat.
Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Landschap achter Mooiland te Heelsum. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boer en boerin. Met Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Gouache op papier. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
Albertus Johan Neuhuys. 1844 - 1914. Larens interieur met handwerkende moeder met kind. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman. 1897 - 1987. Dorpsstraat Elburg met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 46 cm. In goede staat.
A.J. Zwart 1903 - 1981. Zomers plasgezicht met waterlelies en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
George Wilhelm Opdenhoff. 1807 - 1873. Strandgezicht met figuren en vissersboten. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 50 x B 69 cm. In matige staat.
Maria Bilders van Boss. 1837 - 1900. Schaduwpartij bij bomen. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Met vergulde veeren lijst. Afmeting: H 32 x B 38 cm. In goede staat.
Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Bosgezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 47 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse School. Cavalerie langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.