Monogram J.S. 20e Eeuw. Boer met paardenkar in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24,3 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh, 1953. 1876 - 1959. Mediterraanse haven Mallorca. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Wim Chabot. 1907 - 1977. Dakraam atelier Wijnhaven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Adele Koekkoek. 1838 - 1919. Winters dorp met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.
Monogram J.A. 1945. Hollandse School. Oostsingel Delft. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 26 cm. In goede staat.
Monogram onduidelijk. '73. Havengezicht met schip. Olieverf op paneel. Multiplex. Afmeting: H 40x B 60 cm. In redelijke staat.
Hugo Polderman. 1886 - 1977. Gezicht op boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 60 cm. In goede staat.
Hugo Polderman. 1886 - 1977. Punters bij Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In goede staat.
Hunt? Tweede helft 20e eeuw. Landschap met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 12,5 cm. In goede staat.
L. Haeck? Tweede helft 20e eeuw. Landschap met koeien en knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 41 cm. In goede staat.
Paul van Eeden. 1907 - 1996 Den Haag. Titel: Verwelkte tulpen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Russische School. 1992. Paardekar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.
H. Welther, pseudoniem Jan Knikker. Poldergezicht met boer in roeiboot. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijke staat.
Twee werken van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee aquarellen met vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 21 cm. In goede staat.
Gisela Sedatis Grosser. 1935 - 2007. Vechtende ganzen. Lakwerk schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 32 cm. In goede staat.
A. van Bruggen. 21e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Rozemarijn. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese voorouder portretten. Gouache papier. Afmeting: H 160 x B 104 cm. In redelijk/goede staat.
H. van Leeuwen. 1890 - 1972. Riviergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
Lithografie Joan Miro. Verso origineel lithografie Joan Miro uit boek. Op papier. Vouw. Afmeting: H 31,5 x B 49 cm. In redelijke staat.
Anna Sagasta? 20e Eeuw. Twee dames met hoed. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
Mulder. 21e Eeuw. Kermis met veel figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.