This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Monogram J.S., Boer met paardenkar in duinen
Result: 70 EUR

Monogram J.S. 20e Eeuw. Boer met paardenkar in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24,3 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Mediterraanse haven Mallorca
Starting price 50 EUR

P.A. Nijgh, 1953. 1876 - 1959. Mediterraanse haven Mallorca. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

W. Chabot, Dakraam atelier Wijnhaven
Starting price 250 EUR

Wim Chabot. 1907 - 1977. Dakraam atelier Wijnhaven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

A. Koekkoek, Winters dorp met figuren
Result: 250 EUR

Adele Koekkoek. 1838 - 1919. Winters dorp met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.

Monogram J.A., Oostsingel Delft
Result: 60 EUR

Monogram J.A. 1945. Hollandse School. Oostsingel Delft. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 26 cm. In goede staat.

Monogram onduidelijk, Havengezicht met schip
Starting price 70 EUR

Monogram onduidelijk. '73. Havengezicht met schip. Olieverf op paneel. Multiplex. Afmeting: H 40x B 60 cm. In redelijke staat.

H. Polderman, Boerenhuis
Result: 80 EUR

Hugo Polderman. 1886 - 1977. Gezicht op boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 60 cm. In goede staat.

H. Polderman, Punters bij Giethoorn
Result: 60 EUR

Hugo Polderman. 1886 - 1977. Punters bij Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In goede staat.

Hunt? Landschap met kippen
Starting price 70 EUR

Hunt? Tweede helft 20e eeuw. Landschap met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 12,5 cm. In goede staat.

L. Haeck? Landschap met koeien en knotwilg
Result: 200 EUR

L. Haeck? Tweede helft 20e eeuw. Landschap met koeien en knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 41 cm. In goede staat.

Paul van Eeden, Verwelkte tulpen
Result: 60 EUR

Paul van Eeden. 1907 - 1996 Den Haag. Titel: Verwelkte tulpen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Landschap met watermolen
Result: 60 EUR

Russische School, Paardenkar bij blokhut
Starting price 60 EUR

Russische School. 1992. Paardekar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.

H. Welther/J. Knikker, Boer in roeiboot
Starting price 125 EUR

H. Welther, pseudoniem Jan Knikker. Poldergezicht met boer in roeiboot. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijke staat.

2x Flip Hamers, Vrouwelijke naakt
Starting price 125 EUR

Twee werken van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee aquarellen met vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 21 cm. In goede staat.

Gisela Sedatis Grosser, Vechtende ganzen
Starting price 150 EUR

Gisela Sedatis Grosser. 1935 - 2007. Vechtende ganzen. Lakwerk schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 32 cm. In goede staat.

A. van Bruggen, Stadsgezicht Parijs
Result: 50 EUR

A. van Bruggen. 21e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Rozemarijn, Strandgezicht met figuren
Starting price 75 EUR

Rozemarijn. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.

Twee grote antieke Chinese voorouder portretten
Result: 50 EUR

Twee antieke Chinese voorouder portretten. Gouache papier. Afmeting: H 160 x B 104 cm. In redelijk/goede staat.

H. van Leeuwen, Riviergezicht met boerderij
Starting price 100 EUR

H. van Leeuwen. 1890 - 1972. Riviergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.

Joan Miro, Joan Miro uit boek
Result: 100 EUR

Lithografie Joan Miro. Verso origineel lithografie Joan Miro uit boek. Op papier. Vouw. Afmeting: H 31,5 x B 49 cm. In redelijke staat.

Anna Sagasta, Twee dames met hoed
Starting price 180 EUR

Anna Sagasta? 20e Eeuw. Twee dames met hoed. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.

Mulder, Kermis
Result: 225 EUR

Mulder. 21e Eeuw. Kermis met veel figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater, Landschap met geiten
Result: 200 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.