This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Alex Coenraad Rosemeier, Landschap met korenschoven
Starting price 800 EUR

Alex Coenraad Rosemeier. 1888 - 1992. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Halfnaakte dame
Result: 450 EUR

Walasse Ting. 1929 - 2010. Halfnaakte dame. Gouache op papier. Afmeting: H 11 x B 17 cm. In goede staat.

Aiiroh, Preserve Iron Man
Starting price 900 EUR

Aiiroh, 1987 - . 2022. Titel: Preserve Iron Man. Mixed media op paneel. Afmeting: H 75 x B 75 cm. In goede staat.

Charles Dankmeijer, Boerderij de Kwadenoord
Result: 425 EUR

Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Boerderij 'de Kwadenoord' met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: B 50 x H 60 cm. In goede staat.

Charles Dankmeijer, Boerderij bij sloot
Result: 375 EUR

Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Landschap met boerderij bij sloot. Olieverf op linnen. Met vergulde veeren lijst. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, 2x Kleurrijk abstract
Result: 250 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee kleurrijke abstracte composities. Pastel op papier. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract/Figuratief
Starting price 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. Abstract figuratieve composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

B. Arps, Bosgezicht Oosterbeek
Result: 200 EUR

Bernardus Arps. 1865 - 1938. Bosgezicht Oosterbeek. Olieverf op board. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.

Bernardus Arps, Landschap met zandpad en paardenkar
Starting price 300 EUR

Bernardus Arps. 1865 - 1938. Landschap met zandpad en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In goede staat.

J. v.d. Sande Bakhuyzen, landschap met koeien
Starting price 800 EUR

Julius v.d. Sande Bakhuyzen. 1835 - 1925. landschap met koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20,5 x B 32,2 cm. In goede staat.

J.E. Morel, Hollands landschap met vee en figuren
Starting price 1.000 EUR

Jan Evert Morel. 1835 - 1905. Hollands landschap met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20,5 cm. In goede staat.

Carl Fahringer, Tropische zangvogels
Starting price 2.500 EUR

Carl Fahringer. 1951. 1874 - 1952. Weense School. Tropische zangvogels. Gouache op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.

Dirk Berend Nanninga fecit, Bloemstilleven
Result: 300 EUR

Dirk Berend Nanninga fecit. 1868 - 1954. Art deco bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 17,5 cm. In goede staat.

Joop Nijmeijer, Stilleven
Starting price 300 EUR

Joop Nijmeijer. 1941. Stilleven met apothekerspotten en emaille. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Fransiscus Hermanus Bachg, Portret negroïde man
Result: 3.750 EUR

Fransiscus Hermanus Bachg. 1865 - 1956 Groningen. Portret negroïde man. Verso gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.

Fransiscus Hermanus Bachg, Portret dame
Result: 800 EUR

Fransiscus Hermanus Bachg. 1865 - 1956 Groningen. Damesportret, 1927. Iets verf eraf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 38 cm. In goede staat.

Adrian Stahlecker, Mathilde Willinck
Result: 800 EUR

Adrian Stahlecker. '76. 1937 Den Haag. Portret Mathilde Willink met papegaai en bloemen stohla. 1938 - 1977. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Jan Willem Maronier, International ladies
Starting price 500 EUR

Jan Willem Maronier. 1929. Titel: International ladies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 150 cm. In goede staat.

Bernard Lutz, Vrouwelijk naakt
Starting price 300 EUR

Bernard Lutz. 1913 - 1975 Den Haag. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

Adrian Stahlecker, Dame met jarretels
Result: 600 EUR

Adrian Stahlecken, 1980. 1937 Den Haag. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 100 cm. In goede staat.

A. Lannoo, Man en jonge vrouw bij boek
Starting price 450 EUR

A. Lannoo. 19e Eeuw. Hollandse School. Kopiist. Man en jonge vrouw bij boek. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 100 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.

Henk Poeder, Veengebied met bloeiende brem
Result: 160 EUR

Henk Poeder. 1897 - 1958. Veengebied met bloeiende brem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Starting price 225 EUR

Henk Poeder. 1897 - 1958. Veengebied met bloeiende brem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Samuel Schellinck, Kaketoe
Result: 380 EUR

Samuel Schellinck, 1927. 1876 - 1958. Geelkuif kaketoe in boscage. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.