Alex Coenraad Rosemeier. 1888 - 1992. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
Walasse Ting. 1929 - 2010. Halfnaakte dame. Gouache op papier. Afmeting: H 11 x B 17 cm. In goede staat.
Aiiroh, 1987 - . 2022. Titel: Preserve Iron Man. Mixed media op paneel. Afmeting: H 75 x B 75 cm. In goede staat.
Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Boerderij 'de Kwadenoord' met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: B 50 x H 60 cm. In goede staat.
Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Landschap met boerderij bij sloot. Olieverf op linnen. Met vergulde veeren lijst. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee kleurrijke abstracte composities. Pastel op papier. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. Abstract figuratieve composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Bernardus Arps. 1865 - 1938. Bosgezicht Oosterbeek. Olieverf op board. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.
Bernardus Arps. 1865 - 1938. Landschap met zandpad en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In goede staat.
Julius v.d. Sande Bakhuyzen. 1835 - 1925. landschap met koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20,5 x B 32,2 cm. In goede staat.
Jan Evert Morel. 1835 - 1905. Hollands landschap met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20,5 cm. In goede staat.
Carl Fahringer. 1951. 1874 - 1952. Weense School. Tropische zangvogels. Gouache op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.
Dirk Berend Nanninga fecit. 1868 - 1954. Art deco bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 17,5 cm. In goede staat.
Joop Nijmeijer. 1941. Stilleven met apothekerspotten en emaille. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Fransiscus Hermanus Bachg. 1865 - 1956 Groningen. Portret negroïde man. Verso gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.
Fransiscus Hermanus Bachg. 1865 - 1956 Groningen. Damesportret, 1927. Iets verf eraf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 38 cm. In goede staat.
Adrian Stahlecker. '76. 1937 Den Haag. Portret Mathilde Willink met papegaai en bloemen stohla. 1938 - 1977. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Willem Maronier. 1929. Titel: International ladies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 150 cm. In goede staat.
Bernard Lutz. 1913 - 1975 Den Haag. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Adrian Stahlecken, 1980. 1937 Den Haag. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 100 cm. In goede staat.
A. Lannoo. 19e Eeuw. Hollandse School. Kopiist. Man en jonge vrouw bij boek. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 100 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Poeder. 1897 - 1958. Veengebied met bloeiende brem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Henk Poeder. 1897 - 1958. Veengebied met bloeiende brem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Samuel Schellinck, 1927. 1876 - 1958. Geelkuif kaketoe in boscage. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.