Oude zandstenen ganesha. Boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot antieke messing/bronzen figuren. Divers. Aantal: 7 stuks. Eerste helft 20e eeuw. Bustes, plaquette et cetera. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Drie delen Oosters brons. 20e Eeuw. 1x grote sculptuur met figuren (Zuid Amerika?) 1x Olielamp met olifant. 1x Boeddha figuur. Afmeting: 15 - 43 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Vrouw met gewaad. Ongemerkt. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee antieke fijngesneden koeien van notenhout. Circa 1900. Afmeting: 11 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Twee grote oude houtgesneden boeddha hoofden met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 42 cm. In goede staat.
Bronzen mopshond. 21e Eeuw. Gesigneerd Bergman. In Weense stijl. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Bronzen figuur naar D.H. Chiparus. Jugendstil-stijl. Echter tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen art deco-stijl pelikaan op zwart marmeren basement. Gesigneerd. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Brons gegoten stier. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 5 cm. In goede staat.
Frans Peeters, 1959. 1925 - 2006. Madonna met kindje Jezus. Houtgestoken figuur. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Gesigneerd Afrikaans bronzen figuur door Dermé Morou. 1940 - 2000. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Drie delen oud Weens brons. Bestaande uit; pinquin, flesopener en een teckel. De flesopener is van Walther Bosse. Afmeting: 4,5 - 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen quan yin + boeddha (ijzer). Circa 1900. Afmeting: 20 - 37 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur. Naakte dame, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Wim Jonker, 1982. 1920 - 1993. Holland. Bronzen meisjesportret. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Wim Jonker, 1982. 1920 - 1993. Holland. Bronzen jongensportret. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Utrechtse 17e eeuwse eikenhouten gotische Madonna. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote art deco-stijl bronzen kalkoen op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 33 x 24 cm. In goede staat.
Liggende bronzen panter op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Groot 60-er jaren bronzen figuur. Moeder met kind. Maker ? Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Zwaar, antiek marmeren jugendstil figuur. E. Villanis. Galatee. Circa 1900. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 53 cm. In goede staat.