This website uses cookies

Januariveiling 2024

Auction on Thursday, January 11, 2024 from 10:00

Completed | Default auction

Lot oude/antieke wekkers (5x)
Result: 80 EUR

Vijf diverse oude/antieke wekkers. 20e Eeuw. Onder meer; Junghans, Rosier et cetera. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel, 1900
Result: 80 EUR

Amerikaanse regulateur, 1900
Result: 70 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur met intarsia. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Wijzerplaat lakschade. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.

Schatz scheepsklok Ø 62 cm.
Result: 90 EUR

Duitse Schatz scheepsklok met houten stuurwiel. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 62 cm. In goede staat.

Antieke reiswekker, 1900
Result: 80 EUR

Antieke Zwitserse reiswekker. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Franse pendule, H 63 cm.
Starting price 120 EUR

Antieke Franse pendule met marmer en compositie metalen figuren. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Junghans art deco pendule, 1915
Result: 80 EUR

Antieke Duitse Junghans pendule met messing. Stil uurwerk. Circa 1915. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Comtoise wandklok, 1820
Result: 50 EUR

Antieke empire comtoise wandklok met spillegang en harpslinger. Circa 1820. Afmeting: 40 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Elektrische tijdklok, 1900
Starting price 30 EUR

Elektrische National tijdklok in eikenhouten kast. Circa 1900. Deel voorfront mist. Functie niet getest. Afmeting: 88 cm. In redelijke staat.

Schwarzwalder koekoeksklok, 1880
Starting price 300 EUR

Result: 300 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder koekoeksklok met edelhert, vos en haas. Compleet met gewichten + slinger. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 30 cm. In goede staat.

Schwarzwalder koekoeksklok
Result: 300 EUR

Kleine 19e eeuwse Duitse Jaeger Fürderer Schwarzwalder koekoeksklok met koekoekvogel + ranken decor. Gesigneerd. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1800
Result: 500 EUR

Antieke Franse louis seize marmeren pendule. Circa 1800. Met vuurvergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 56 cm. In goede originele staat.

2x Franse pendule
Result: 80 EUR

Art deco pendule, 1920
Result: 80 EUR

Eikenhouten art deco pendule met messing bewerkte wijzerplaat + Junghans uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 22 x 29 x 14 cm. In goede staat.

Engelse bracketklok, 1820
Result: 550 EUR

Antieke regulateur, 1890
Starting price 100 EUR

Franse art deco regulateur
Result: 150 EUR

Antieke, gave notenhouten veritable Westminster art deco regulateur met kwartierslag. Acht slaghamers op gongstaven. Afmeting: 55 cm. In zeer goede staat.

Franse jachtklok
Starting price 200 EUR

Duitse Teller-Uhr
Starting price 150 EUR

Duitse Teller-Uhr
Starting price 150 EUR

Antieke Franse glaspendule
Starting price 600 EUR

Antieke Franse pendule, 1850
Result: 110 EUR

Antieke pendule 'Jeanne d'Arc', 1800
Result: 250 EUR

Antieke Franse louis seize pendule van marmer, met Jeanne d'Arc. Circa 1800. Met vuurvergulde bronzen ornamenten. Craquelé in wijzerplaat. Slinger mist. Verder in goede staat. Afmeting: 34 cm.