Twee-delige eikenhouten vitrinekast voor verzamelaars. Art Deco-stijl. Zijkanten ook voorzien van deurtjes en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 178 x 50 x 125 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse spiegel. Massief mahonie + fineer. Versierd met vergulde applicatie en twee zuilen. Afmeting: H 170 x B 74 cm. In goede staat.
Mahoniehouten salontafel met kolompoot. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 98 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten salontafel met drie-spant kolompoot. Enkele fineerschades. Afmeting: H 66 x Ø 104 cm. In redelijke staat.
Teakhouten penantkast met paneeldeuren + lades. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 84 x 44 cm. In goede staat.
Vertico met twee deuren. Massief noten/fineer. Gründerzeit. Circa 1880. Voorkant is voorzien van twee volle zuilen, met bovenin een lade. Afmeting: 130 x 100 x 53 cm. In goede staat.
Leuke twee-deurs glas-vitrinekast van mahonie/fineer. Louis Philippe. Circa 1860. Met binnenin twee geschulpte planken. Afmeting: 133 x 124 x 51 cm. In goede staat.
Vitrinekast met gebogen bovengedeelte. Circa 1870. Mahoniehout. Afmeting: 181 x 103 x 43 cm. In goede staat.
Noten Gründer dressoir kast met twee uitgewerkte deuren in renaissance-stijl, plus twee lades. Circa 1880. Afmeting: 99 x 95 x 54 cm. In goede staat.
Massief eiken commode met drie lades en twee zuilen. Circa 1840. Afmeting: 98 x 117 x 50 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Louis Seize/ Empire vitrine, opzetkast met ruitpanelen en volle zuilen. Voorzien van messing kapitelen. ca 1800. 210x170x53cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillippe 1 deurs vitrine, kast met schappen, ca 1860. 191x101x45cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel. Engeland. Afmeting: 113 x 75 x 87 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten glaskast. Uitneembaar, met schappen en aan de zijkanten glas. In goede originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 240 x 190 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse speeltafel van mahoniehout. Driehoek-vorm, met groen velours op bladen. Afmeting: 74 x 75 x 37,5 cm./74 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten twee-deurs vitrinekast met klauwpoten en snijwerk. Barok stijl. Circa 1900. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met opzet, snijwerk met wortelnoten panelen. In de panelen zit een geëtst bloemen decor . Circa 1880. Afmeting: 207 x 102 x 48 cm. In zeer goede staat.
Industriële metalen draaistoel op wielen met houten zitting. Afkomstig uit Philips fabriek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse Cuba mahoniehouten empire naaitafel met volle zuilen en vergulde kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 52 x 38 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire penantkast met lade. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 90 x 98 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse 2-deurs vitrinekast van mahoniehout, met glazen schappen, ovale medaillons en queen Anne poten. Enkele krimpnaden in fineer. Afmeting: 199 x 133 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten commode met vier lades. Circa 1800. Mooie patina + origineel beslag. Afmeting: 90 x 92 x 49 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III speeltafel met geschulpt blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 82 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met hekwerk, halve zuilen en kapitellen met snijwerk en guirlandes. Circa 1780 - 1800. Rechterkant onder fineerschade, verder in goede staat. Afmeting: 235 x...