19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met hert in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
19e eeuws Chinees porseleinen vaas, kang xi revival. Vier tekens bodemmerk. Vogel/floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen theebus met geisha's + floraal decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Randfrit, haarlijn + bakfout. Afmeting: H 48 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen sang de boeuf flambé vaas. Onderrand chips. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wucai vaas met ribbels en draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met emaille figuren decor + floraal en goud. Gedetailleerd. Verso rood glazuur. Iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met paradijsvogel/floraal/granaatappel/perzik/insecten/goud decor. Eén chip onderrand. Afmeting: 22,6 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie verte dekselschaal met rondom figuren decor en krab op deksel. Afmeting: 24,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en floraal goud decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 31,3 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose vaas met bloesem/coulissen decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 27 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Imari trekpot met floraal/goud decor. 1x Imari schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie rose kommen met kersenbloesen/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting; H 6,5 x Ø 15,1 cm. In goede staat.
Antieke Chinese oorvaas met floraal/fabeldieren decor. Randfrit. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Twee borden goed. Drie borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen wucai vaas met floraal/kylin decor. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese borden met familie rose figuren/goud decor. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi kom met floraal/granaatappel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse dikwandige Chinees porseleinen familie verte schotel met kang xi bodemmerk. Afmeting: Ø 40 cm. Gelijmd. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte brushpot met landschap + tekst decor. Met kang xi merkteken. Randfrit boven- en onderrand. Afmeting: H 15,7 cm. In goede staat.