This website uses cookies

Januariveiling 2024

Auction on Thursday, January 11, 2024 from 10:00

Completed | Default auction

Buste van Beethoven, H 30 cm.
Starting price 60 EUR

Antieke gipsen buste van Ludwig van Beethoven. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. Minimale chips. In goede staat.

Bronzen vaas met putti, H 32 cm.
Starting price 120 EUR

Gesigneerde bronzen vaas met putti en marmeren basement. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Griekse Daphne
Result: 1.400 EUR

Grote bronzen Griekse Daphne figuur op zwart marmeren basement. Draagt signatuur J.P. Alioth. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Modern bronzen figuur
Starting price 1.500 EUR

Groot, modern bronzen sculptuur. Naar Oswald Herzog, Berlin. Spread Arms. Echter 21e eeuw. Afmeting: 37 x 65 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun met Napoleon
Starting price 120 EUR

Bronzen boekensteun met Napoleon Bonaparte + zwart marmer. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 12 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Starting price 900 EUR

Groot groen gepatineerd bronzen figuur. Naakte man. Gesigneerd Adam. Naar Rodin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Bronzen discuswerper, H 29 cm.
Starting price 450 EUR

Groen gepatineerde bronzen discuswerper. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

G. Maxim art deco figuur
Result: 150 EUR

Afrikaans bronzen masker (Benin)
Starting price 450 EUR

Groot, oud Afrikaans bronzen masker met bewerking. Op standaard. Benin. Afmeting: 45 x 31 x 40 cm. In goede staat.

Afrikaans bronzen cow mask
Starting price 250 EUR

Etnografisch Afrikaans bronzen cow mask op standaaard. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Bronzen paard
Starting price 900 EUR

Gesigneerd bronzen paard naar P.J. Mene. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 36 x 13,5 cm. In goede staat.

Antiek bronzen kinderhoofd
Starting price 250 EUR

Antiek bronzen kinderhoofd op marmeren basement. Baby par Paule Bisman. 1897 - 1973. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.

Gietijzeren wandplaquette
Starting price 70 EUR

Zware gietijzeren wandplaquette. Gorch Fock. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 x B 43 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Result: 60 EUR

Oude vergulde bronzen Oosterse boeddha, voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

2x Beeld, Paard + Man met wandelstok
Starting price 50 EUR

Twee oude/antieke Oosterse figuren. 1x Man met wandelstok, compositie metaal, circa 1900. 1x Paard, gietijzer. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.

2x Plaquette, Mucha-stijl
Result: 400 EUR

Twee bronsgegoten wandplaquettes in de stijl van Mucha. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 x B 9 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Visser met touw
Starting price 110 EUR

Bronzen figuur. Visser met touw, geplaatst op een zwart marmeren basement. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Beeld met zilver overlay
Starting price 80 EUR

Antiek, zilver-overlay figuur met marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot bronzen figuren (6x)
Starting price 80 EUR

Lot van zes stuks bronzen figuren. Diverse ambachten. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.

Beeldje, Smid met aambeeld
Starting price 50 EUR

Antiek compositie metalen beeld. Smid met aambeeld op natuursteen. Circa 1920. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Golfer
Result: 50 EUR

Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Gesigneerd antiek beeld, 1900
Result: 160 EUR

2x Franse figuren
Result: 60 EUR

Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Vissersvolk. Geplaatst op houten sokkel. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Natuurstenen beeld, Vogel
Starting price 40 EUR

Gesigneerde natuurstenen gebeeldhouwde vogel. Onduidelijk. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.