Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek, bruin-glazen sterilisatieglas, inclusief tandarts attributen. Circa 1920. Afmeting: H 25 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1900. Afmeting: 22 - 63 cm. In goede staat.
Lot met divers koperwerk. 1x Paraplubak. 1x Haardscherm met bewerkte afbeelding van figuren in interieur. 2x Gedraaie kandelaar. Allen circa 1900. Afmeting: haardscherm 86 cm. Afmeting: kandelaar H 32...
Twee delen divers antiek. 1x Gietijzeren weegschaal, circa 1900. 1x Messing barometer met putti, circa 1900. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Drie delen divers antiek. Bestaande uit; Jugendstil gietijzeren kindernaaimachine. Compositie metalen beeld. Art Nouveau inktpot van compositie metaal. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee zware gietijzeren vuurbokken met leeuwen. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1910. Afmeting: 74 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Drie antieke delen t.b.v. distelleer werk. 1x Cassette met thermo/meters + gesigneerd Adam, 19e eeuw. 2x Trechter. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse theestoof van notenhout. Octagonaal. Barok-stijl. Met klauwpoten. Afmeting: 48 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Antiek koperen aker. 19e Eeuw. Houtbak geheel rondom met koperen nagels. Afmeting; H 30 Ø 38 cm. In goede staat.
Twee antieke kerkelijke kandelaren van messing, neo gotisch. Plus een koperen waterketel. 19e Eeuw. Afmeting: 51 - 73 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Circa 1860. Tevens goed te gebruiken als wijnkoelers. Afmeting: H 40 - 43 cm. In goede staat.
Messing haardomranding met twee jugendstil piano kandelaren. Circa 1900. Afmeting haardomranding: 136 x 35 x 17 cm. Afmeting kandelaren: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese tondeldoos + kolentang, t.b.v. Friese staartklok. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
Vier maal divers antiek. 1x Art Deco glazen dekseldoos met zilveren deksel. 1x Vetecoussi parfumverstuiver. 1x Art Nouveau inktstel met briefopener. 1x Inktstel met glas, tafelbel en vergulding. Afmet...
Groot lot met antieke scheermessen. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staat.
Sculte Twentse Whishy. Special Limited Edition 4 MB Recipe One. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 10,5 x 10 cm. In goede staat.
Sculte Twentse Whisky 2 MB Recipe Three Special Limited Edition. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Vijf gesigneerde miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Portretten. Afmeting; H 8 x B 7 cm. In goede staat.
Gietijzeren bijzettafel met ingelegd floraal marmeren blad. Afmeting: 73 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Twee antieke speculaasplanken. 1x van iepenhout, 18e - 19e eeuw. 1x van beukenhout, circa 1900. Afmeting: 36 - 54 cm. In goede staat.
Vier antieke art deco/jugendstil presenteerbladen met keramiek. Duitsland. Twee handgrepen missen, rest goed. Afmeting: 32 - 55 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve brons-kleurige wandconsoles van hout met leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 27 x 19 cm. In goede staat.