Antieke eikenhouten schrijftafel. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 77 x 108 x 68 cm. In goede staat.
Antieke Franse Henri Deux eettafel van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 73 x 103 x 102 cm. In goede staat.
Vier antieke Victoriaanse Engelse stoelen van mahoniehout. Afmeting: 89 x 55 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten 1-deurs vitrinekast met messing verguld beslag en schappen. Afmeting: 102 x 76 x 32 cm. In goede staat.
Berkenhouten tafel met lade. Louis seize stijl. Circa 1900. Afmeting: 72 x 67 x 47 cm. In goede staat.
Mahoniehouten louis philippe wandtafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 69 x 90 x 65 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten gründerzeit schrijfbureau met vijf lades en origineel beslag. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 75 x 113 x 66 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten sideboard met origineel beslag + sleutels. Circa 1920. Afmeting: 86 x 145 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten linnen kabinet met origineel beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 211 x 135 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antieke, Duitse notenhouten gründerzeit penantkast met snekken. Circa 1880. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 81 x 46 x 88 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten penantkast met twee lades. Circa 1830. Biedermeier. Gepolitoerd. Afmeting: 92 x 75 x 45 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met glasopzet. Twee-delig, met origineel beslag. Afmeting: 225 x 116 x 52 cm. In zeer goede staat.
Twee-delige eikenhouten vitrinekast voor verzamelaars. Art Deco-stijl. Zijkanten ook voorzien van deurtjes en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 178 x 50 x 125 cm. In goede staat.
Leuke twee-deurs glas-vitrinekast van mahonie/fineer. Louis Philippe. Circa 1860. Met binnenin twee geschulpte planken. Afmeting: 133 x 124 x 51 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse eikenhouten stoelen met portret medaillons. Circa 1890. Neo renaissance. Bekleding behoeft aandacht. Afmeting: 114 x 43 x 50 cm./130 x 52 x 65 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten glaskast. Uitneembaar, met schappen en aan de zijkanten glas. In goede originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 240 x 190 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse speeltafel van mahoniehout. Driehoek-vorm, met groen velours op bladen. Afmeting: 74 x 75 x 37,5 cm./74 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten twee-deurs vitrinekast met klauwpoten en snijwerk. Barok stijl. Circa 1900. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In zeer goede staat.
Hollands wortelnoten barok-stijl secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse Cuba mahoniehouten empire naaitafel met volle zuilen en vergulde kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 52 x 38 cm. In goede staat.
Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire penantkast met lade. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 90 x 98 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III speeltafel met geschulpt blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 82 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.