Twee maal Prof. van Beek omstreeks 1920, Schreierstoren Amsterdam, stadsgezicht oldtimers, olieverf op paneel 15,5x12cm Cond:G
Schmidt omstreeks 1920, Duitse school, vaas met rozen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Ferdinand Boersma 1906-1979 Hengelo stilleven met gemberpotten, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
G. v. Jeveren 1904-1986, poldergezicht met waterlelies en windmolen, aquarel op papier, 40x20cm. Cond:G
Twee werken Harry van Kruiningen 1906 Hamsweert, titel: Mozes en de stok en de slang, epreuve dártist, titel: Edgar Allen Poe, de zwarte kater, ets op papier 39x30 en 38x31cm Cond;G
Madonna met kindje Jezus en gouddecor 18e 19e eeuws aquarel op papier 14ø Cond;G
A van de Burg omstreeks 1920, bosgezicht met schapen en herder, olieverf op paneel 30x60cm Cond:G
Gesigneerde Japanse houtsnede op papier, 19e eeuws of ouder 34x23cm. Cond:G
Gesigneerde Japanse houtsnede, 19e eeuw, Geisha met man in Japans interieur, houtsnede op papier 35x24cm. Cond:G
Zes werken Theo Goedvriendt 1879-1969, kleine ets landschap, duinlandschap, bos met beek, transvaal, dijkdorp, landschap Transvaal 1937 tekening op papier 7-22cm Cond:G
Twee 18e eeuwse landkaarten Holland, niewe kaarte Alblasserwaard door Abel de Vries, en nieuwe Caart van de crimper waart Hendrik de Leth 1740, 25x19cm. etsen op papier, Cond:G
Twee 18e eeuwse Hollandse landkaarten, Caarte van t land Montfoort deer Hendrik de Leth, nieuwe caart van de Alblasser-waart 4 land van Gorcum Altena etc. Cond:G 9x25cm.
H. Hermans omstreeks 1900 Duitse school, schaapsherder in de sneeuw, olieverf op paneel, 18x12cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, kustgezicht met zeilboten en figuren, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
Wim Riem Rotterdam 1922-2011 Ootmarsum, Twentsche boerderij, olieverf op paneel 45x31cm Cond;G
Ernst Oppler 1867-1929 Duitsland Sheherazade ets op papier 18,5x24,5cm Cond:G
Twee stillevens 20e eeuw, geschilderd in 17e eeuwse stijl, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G