Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse ossenoog wandklok. Oeil de Boeuf. Met parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: 62 x 48 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met vissende jongen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Twee antiek marmeren pendules. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele minimale chips in marmer, verder in goede staat. Afmeting: 38 - 40 cm.
Antieke Franse comtoise met spillegang + vouwslinger. Gregorie Pfaff. Met vergulde feuille. Afmeting: 40 x 15 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise wandklok met vergulde feuille + ankergang + datum + harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 46 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met vergulde feuille + gave emaille wijzerplaat, vouwslinger en spillegang. Circa 1820. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws ijzeren lantaarnklok-uurwerk. Ankergang. Oxidatie. Niet getest. Afmeting: 33 cm.
Antieke Franse Louis Philippe pendule van compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule van compositie metaal en albast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Duits speelgoed van blik. Door Gebroeders Bing Nürnberg. Circa 1900 - 1930. 1x Stoommachine (zonder schoorsteen). 1x Laterna Magica met dia's, goed. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk...
Antiek kinderfornuis van ijzer. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 30 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Lot etnografie. Onder meer; korte boog, speren en Afrikaans masker. 20e Eeuw. Afmeting: 117 - 170 cm. In goede staat.
Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Ovale spiegel met floraal stucwerk. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Houtkleurige compositie gegoten wijwaterhouder. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse koper bewerkte parapluhouder met leeuwenkoppen + een antiek haardscherm. Circa 1900. Afmeting: 57 - 124 cm. In goede staat.
Twee messing vergulde lampen. Willy Rizzo? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 - 157 cm. In goede staat.
Vier diversen:. 20e Eeuw. 1x Tiffany-stijl lamp. 2x Bronzen mus. 1x Olielamp. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.
Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk paraplu standaard met parelmoer geisha's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 22 cm. In goede staat.