This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Tuintafel
Starting price 50 EUR

Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Ossen-oog wandklok
Starting price 50 EUR

Antieke Franse ossenoog wandklok. Oeil de Boeuf. Met parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: 62 x 48 x 15 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Starting price 50 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met vissende jongen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Pendule met intarsia, 1920
Starting price 50 EUR

Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.

2x Pendule (marmer)
Starting price 50 EUR

Twee antiek marmeren pendules. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele minimale chips in marmer, verder in goede staat. Afmeting: 38 - 40 cm.

Franse comtoise
Starting price 50 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang + vouwslinger. Gregorie Pfaff. Met vergulde feuille. Afmeting: 40 x 15 x 26 cm. In goede staat.

Franse stationscomtoise
Starting price 50 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.

Franse comtoise wandklok
Starting price 50 EUR

Antieke Franse comtoise wandklok met vergulde feuille + ankergang + datum + harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 46 x 28 x 18 cm. In goede staat.

Comtoise
Starting price 50 EUR

Antieke Franse comtoise met vergulde feuille + gave emaille wijzerplaat, vouwslinger en spillegang. Circa 1820. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Lantaarn-uurwerk
Starting price 50 EUR

18e Eeuws ijzeren lantaarnklok-uurwerk. Ankergang. Oxidatie. Niet getest. Afmeting: 33 cm.

Louis Philippe pendule, 1870
Starting price 50 EUR

Antieke Franse Louis Philippe pendule van compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Louis Philippe pendule, 1870
Starting price 50 EUR

Antieke Franse Louis Philippe pendule van compositie metaal en albast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

2x Duits speelgoed (Bing)
Starting price 50 EUR

Twee delen antiek Duits speelgoed van blik. Door Gebroeders Bing Nürnberg. Circa 1900 - 1930. 1x Stoommachine (zonder schoorsteen). 1x Laterna Magica met dia's, goed. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk...

Antiek kinderfornuis, 1900
Starting price 50 EUR

Antiek kinderfornuis van ijzer. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 30 x 32 x 20 cm. In goede staat.

Lot etnografie (boog, speren, masker)
Starting price 50 EUR

Lot etnografie. Onder meer; korte boog, speren en Afrikaans masker. 20e Eeuw. Afmeting: 117 - 170 cm. In goede staat.

Lot antieke dekseldozen (4x)
Starting price 50 EUR

Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Starting price 50 EUR

Ovale spiegel met floraal stucwerk. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Wijwaterhouder
Starting price 50 EUR

Houtkleurige compositie gegoten wijwaterhouder. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Paraplubak + haardscherm
Starting price 50 EUR

Antiek Hollandse koper bewerkte parapluhouder met leeuwenkoppen + een antiek haardscherm. Circa 1900. Afmeting: 57 - 124 cm. In goede staat.

2x Design lamp (staande + tafellamp)
Starting price 50 EUR

Twee messing vergulde lampen. Willy Rizzo? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 - 157 cm. In goede staat.

Lot divers oud (4x)
Starting price 50 EUR

Vier diversen:. 20e Eeuw. 1x Tiffany-stijl lamp. 2x Bronzen mus. 1x Olielamp. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.

Twee antieke koetslampen
Starting price 50 EUR

Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Japanse parapluhouder
Starting price 50 EUR

Japanse lakwerk paraplu standaard met parelmoer geisha's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 22 cm. In goede staat.

Gitaar
Starting price 50 EUR

Oude gitaar. Exelsior Classico. Italië 1967. Afmeting: 94 cm. In zeer goede staat.