Kristallen strooier met zilveren, 835/000, dop en kristallen flacon met zilveren, 835/000, scharnierende deksel. Hoogte strooier 9 cm, hoogte flacon 11 cm. Cond G
Antieke Hollandse parfumflacon met zilveren, 835/000, kraag en dop. Hoogte 11,5 cm. Cond U
Sterling zilveren belletje met 2 tortelduifjes en sterling zilveren haltervormige rammelaartje ca. 33gr. Cond.: U
Engels Sterling zilveren 925/000, 2 delig manicuursetje. Lengte 12,5cm. Cond U
Hollands zilveren theezeef met opengewerkte parelrand en ivoren heft, 1e gehalte grootkeur, jaarletter: 1904 ø4cm. Cond.: G
Lot zilver: Orchideevaasje, zoutbakje met blauwglazen inzet, 2 servetbanden, een olielampje en 1 vulpotloodje. Totaal ca 156 gr. Cond R
Antieke kristallen parfumflacon met Hollands zilveren, 835/000, halskraag en dop. Hoogte 8,5 cm Cond U.
Fraaie grote ovale geslepen glazen fruitschaal op sterling zilveren voet. 8x39x28cm.
Engels Sterling zilveren, 925/000, klontjestang. 18e eeuw. Lengte 11,5 cm. ca 30 gr. Cond U
Memoire ring WG, 750/000, met baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,70 crt. TW/VSI, over een kwart van de ring verdeeld. ca 6,1 gr. ø 54
Ring WG, 585/000. Breed model, 8,2 mm, met in het midden 2 rijen met in totaal 46 kleine Briljanten strak gezet. ca 4,3 gr ø 61
Creolen WG, 585/000, met zirconia. Fijn rond model ø 13,6 mm en 2,6 mm dik, met grote zirconia, ø 4,5 mm. De creolen zijn voorzien van een scharnier. ca 2,1 gr
Choker, WG 750/000, met middenstuk met princes en baquette geslepen diamanten, totaal ca 1,5 crt W/SI. Dit zit bevestigd aan een fijn ankercollier met karabijnsluiting. Lengte 45 cm. ca 6,4 gr.
Collier, WG, 585/000, met hartvormige hanger waarin prinsesgeslepen diamanten zitten, ca 0,51 crt. Grootte hart ca 13x11mm. Lengte collier 46 cm. ca 2,8 gr.
Zuidzee parelcollier, met WG, 585/000, ovale sluiting. Het collier bestaat uit 32 mooie witte parels, ø 14-10 mm. Lengte 47 cm. ca 77,5 gr.
Ring WG, 750/000, met Diamanten hart in het midden, ca 1,01 crt TW/P1. Om het Diamanten hart zijn 16 kleine briljanten gezet, totaal ca 0,18 crt, W/SI. ca 3,9 gr. ø 56
Hollandse bijbel met zilveren bijbelslot uit 1851, 835/000 Cond.: G
Antiek kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 12cm. Cond.: U
Hollandse bijbel uit 1875, J. Brandt en zoon te Haarlem. Mooi bewerkte 14 karaat gouden slot in goede originele staat 13x5x4,5cm. Cond.: G
Hollandse bijbel met gouden slot 1884. J. Brandt en Zoon te Haarlem Johannes Enschede en zonen 12x3,5x7cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren sloten (gekeurd); 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en zonen 1851 9x16x5,5cm., 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem ...
Twee antieke Hollands zilveren, 835/000, dienlepels. MT: J.M. van Kempen en Zn, Voorschoten. Jaarletter P: 1874 en MT: van Kempen Utrecht. Jaarletter B: 1936. Totaal ca 158 gr. Cond U
Fraaie geslepen glazen sapkan met oor op sterling zilveren voet. 18x14xø11cm.
Antieke Hollands zilveren, 835/000, bewerkte cakeprikker met bloemmotieven. Jaarletter: S 1928. lengte 18 cm. ca 22 gr. Cond U