This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, April 10, 2015 from 00:00

Completed | Default auction

Gouache, Hartsuiker
Result: 40 EUR

Frans Willem (Fred) Hartsuijker (Amsterdam 1894 - 1991 Utrecht), gouache op papier, landschap met knotwilgen 31x25cm. Cond.: G

Landschap
Result: 240 EUR

Ongesigneerd ca. 1930 (mogelijk Assendelft), olieverf op paneel, landschap in de trant van Vincent van Gogh 95x80cm. Cond.: G

Schilderij, bloemenkar
Starting price 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1960, olieverf op linnen, stadsgezicht met bloemenkar en figuren 40x51cm. Cond.: G

Abstract schilderij
Starting price 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1973, surrealistische compositie, olieverf op linnen, 69x100 cm. Cond:G

Schilderij, Henk Reerink
Starting price 60 EUR

Henk Reerink ( Hengelo Ov.), olieverf op linnen, Twentse boerderij met boerin en vee 50x40cm. Cond.: G

Aquarel, Adriaan Keus
Starting price 60 EUR

Adriaan Keus (1875 Rotterdam-1955 Soest) kippen voor boerenhuis, aquarel op papier,17x11,5cm Cond:G

Schilderij, gemengde techniek
Starting price 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1990, olieverf op papier, dorpsgezicht met figuren 25x35cm. Cond.: G

Schilderij, Banksy
Starting price 90 EUR

Reproductie Banksy, man met schildersezel, reproductie op linnen. Cond:G 75x110cm

8 Werken Wittenberne
Starting price 50 EUR

Eric Wittenberns ( 1951 Ampenam Indonesië): 7x etsen (litho) en 1x tekening (kat Marjolein), grafiek op papier en tekening op papier ca. 16-30cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x50cm. Cond.: G

Schilderij, naakte vrouw
Starting price 140 EUR

Legnardi, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijk naakt bij spiegel, olieverf op paneel. Cond:G 40x27cm

Damesportret
Starting price 75 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G

4x Illustratie pentekeningen
Starting price 80 EUR

W.P van Geldrop (Waalwijk1832-Rotterdam 1900) 4 karakter tekeningen met spreuken, tekening op papier,15x9cm Cond:G

Chris Snijders
Starting price 70 EUR

Chris Snijders (Rotterdam 1881 - 1943), olieverf op linnen, stadsgezicht Brugge 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, mensen in landschap
Starting price 125 EUR

E. Rembold? ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren en eenden bij bloesemboom 96x65cm. Cond.: G

Heyboer, kip
Starting price 220 EUR

Anton Heyboer, eigen druk, Kip, ets op papier. 27x20cm Cond:G

Ongesigneerd, kippen
Result: 70 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met haan en kippen 20x25cm. Cond.: G

Emile Marze
Result: 275 EUR

Emile Marzé 1962 ( Franse School 1930 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x82cm. Cond.: G

Anton Markus
Result: 150 EUR

Anton Markus 1870-1955, heidegezicht, olieverf op linnen.55x46cm Cond:G

Zeefdruk Corneille
Starting price 200 EUR

Guillaume Corneille 1993, 446/500 (1922 Luik - ), lithografie op papier, duif met insect (uitgegeven door Sony City 1993), 35x27cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Result: 100 EUR

A. Wagner ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, bergdorp met spelende kinderen 53x38cm. Cond.: G

Oosterse gouache
Starting price 70 EUR

Antieke Perzische gouache (gesigneerd), vermoedelijk 19e eeuw of ouder met voorstelling van figuren bij Oosterse tenten in de natuur 20x12cm. Cond.: G

H. Verdonck, riviergezicht
Starting price 150 EUR

Henk Verdonck 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met kasteeltje en figuren 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, wandelende figuur in Gotische kerk, olieverf op paneel. 17x21 Cond:G