This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Louis Seize commode 18e eeuw
Result: 1.000 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer op eiken Louis seize commode, in goede staat, oudere restauraties, 79x114x59cm.

Gouden hanger met parel
Starting price 700 EUR

Gouden hanger, 750/000 met parel en diamanten. Hanger bestaande uit een soort krullen bezet met 21 diamanten ca. 0.097 crt. en een prachtige Zuidzee parel, ø 15 mm. Lengte 2.5 cm. Nieuw en voorzien va...

Zwarte barnsteen
Result: 200 EUR

Uniek collier van zwarte barnsteen. Lang collier met olijfvormige zwarte barnstenen. 23x15 mm Lengte 65 cm. ca 115 gr.

Tas met zilveren beugel
Starting price 250 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 835/000. Zwarte fluwelen tas met een zilveren gecontourneerde beugel, voorzien van getorste rand en met opengewerkt Hollands decor met putti's. De drukknop voor de ...

Kristallen coupe
Result: 40 EUR

Geslepen kristallen coupe met amandelslijpsel en 835/000 zilveren poot met parelrand, geplaatst op zwart houten basement, Mt. J.M van Kempen en Zn. Voorschoten, omstreeks 1880, ø11,5x11cm. In goede s...

Barnsteen oorhangers
Result: 45 EUR

Zilveren oorhangers met barnsteenhangers. Oorringen met scharnier voorzien van bewerkt hanger waaraan een bewerkte driehoekige barnstenen hanger zit. Lengte 72 mm.

Lot diverse sieraden
Result: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche

Secretaire
Starting price 300 EUR

Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, I 1830 met sinkeldak en bandintarsia, fineerschades. 175x87x50cm. Cond:R

Secretaire omstreeks 1880
Starting price 180 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R

2 armleunstoelen
Starting price 150 EUR

Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering, in goede staat 106x65x80cm.

Gouden ring met granaat
Starting price 90 EUR

Gouden ring, 585/000, met granaat. Langwerpige model met zetrand met gekretste bewerking en een ovaal gefacetteerde granaat, Grootte kop 30x15 mm. ø 56 ca. 7 gr.

N. Steffelaar, kinderen in de duinen
Starting price 1.500 EUR

Nicolaas Steffelaar 1852-1918 kinderen in de duinen olieverf op linnen 73x55cm. Cond:G

Zilveren miniatuur koets
Result: 50 EUR

Zilveren miniatuur, een dichte koets met 2 paarden en een man op de bok. 835/000. 8x4 cm ca 44 gr.

Willem Maris
Starting price 1.500 EUR

Willem Maris 1844-1910 Hollands poldergezicht met koeien en windmolens, olieverf op linnen 41x30cm. Cond;G

Parelcollier met briljanten sluiting
Result: 115 EUR

Collier van Akoya parels met witgouden sluiting, 585/000, met briljant. Collier van parels, ø 8 mm, met in het midden een Witgouden ronde sluiting, ø 16,5 mm, met in het midden een parel, ø 6,5 mm en ...

Granaat collier, 5 rij, met 19e eeuws slot
Starting price 475 EUR

Collier van granaten met antieke gouden streeksluiting, 585/000. Collier van 5 rijen gefacetteerde granaatkralen, ø 4 mm, bevestigd aan een antieke gouden streeksluiting,cantille model met filigrain b...

Boekenmolen
Result: 350 EUR

Bijzondere grote antieke eikenhouten boekenmolen met hekwerk en draaipot, omstreeks 1900, 149x58x58cm. Cond;G

Antieke Engelse hangoortafel
Result: 85 EUR

Grote antieke Engelse eikenhouten hangoortafel omstreeks 1900 met getorste stijlen en geschulpt blad, 72x50x135cm. Cond:G

Oud Chinees gelakt dressoir
Result: 150 EUR

Oud Chinees rood gelakt dressoir 20e eeuw, 2 deuren en 3 lades, slijtage en patina 131x45x77cm. Cond:G

Van Trirum
Starting price 350 EUR

J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

Stilleven met kreeft gesigneerd J. Guillaume
Starting price 300 EUR

Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G

wortelnoten naaitafel
Starting price 250 EUR

Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G

Gerard Krol
Starting price 150 EUR

Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G

5 houten stoelen
Starting price 125 EUR

Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G