Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer op eiken Louis seize commode, in goede staat, oudere restauraties, 79x114x59cm.
Gouden hanger, 750/000 met parel en diamanten. Hanger bestaande uit een soort krullen bezet met 21 diamanten ca. 0.097 crt. en een prachtige Zuidzee parel, ø 15 mm. Lengte 2.5 cm. Nieuw en voorzien va...
Uniek collier van zwarte barnsteen. Lang collier met olijfvormige zwarte barnstenen. 23x15 mm Lengte 65 cm. ca 115 gr.
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 835/000. Zwarte fluwelen tas met een zilveren gecontourneerde beugel, voorzien van getorste rand en met opengewerkt Hollands decor met putti's. De drukknop voor de ...
Geslepen kristallen coupe met amandelslijpsel en 835/000 zilveren poot met parelrand, geplaatst op zwart houten basement, Mt. J.M van Kempen en Zn. Voorschoten, omstreeks 1880, ø11,5x11cm. In goede s...
Zilveren oorhangers met barnsteenhangers. Oorringen met scharnier voorzien van bewerkt hanger waaraan een bewerkte driehoekige barnstenen hanger zit. Lengte 72 mm.
Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, I 1830 met sinkeldak en bandintarsia, fineerschades. 175x87x50cm. Cond:R
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R
Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering, in goede staat 106x65x80cm.
Gouden ring, 585/000, met granaat. Langwerpige model met zetrand met gekretste bewerking en een ovaal gefacetteerde granaat, Grootte kop 30x15 mm. ø 56 ca. 7 gr.
Nicolaas Steffelaar 1852-1918 kinderen in de duinen olieverf op linnen 73x55cm. Cond:G
Zilveren miniatuur, een dichte koets met 2 paarden en een man op de bok. 835/000. 8x4 cm ca 44 gr.
Willem Maris 1844-1910 Hollands poldergezicht met koeien en windmolens, olieverf op linnen 41x30cm. Cond;G
Collier van Akoya parels met witgouden sluiting, 585/000, met briljant. Collier van parels, ø 8 mm, met in het midden een Witgouden ronde sluiting, ø 16,5 mm, met in het midden een parel, ø 6,5 mm en ...
Collier van granaten met antieke gouden streeksluiting, 585/000. Collier van 5 rijen gefacetteerde granaatkralen, ø 4 mm, bevestigd aan een antieke gouden streeksluiting,cantille model met filigrain b...
Bijzondere grote antieke eikenhouten boekenmolen met hekwerk en draaipot, omstreeks 1900, 149x58x58cm. Cond;G
Grote antieke Engelse eikenhouten hangoortafel omstreeks 1900 met getorste stijlen en geschulpt blad, 72x50x135cm. Cond:G
Oud Chinees rood gelakt dressoir 20e eeuw, 2 deuren en 3 lades, slijtage en patina 131x45x77cm. Cond:G
J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G
Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G
Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G
Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G