19e Eeuwse Russische zilveren beker, 84 zolotniks, 875/000, met florale bewerking en voorzien van schilden, één voorzien van gravure C.V.V. St Petersburg, 1842. Geplaatst op ronde voet met bewerking. Voorzien van een vergulde binnenzijde. ø8,5x10cm. Assayer: A.T. 1842 St Petersburg. ca 212 gram. In zeer goede staat