Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porseleinen plaquettes. Kwaliteitsmeubel. Minimale restauratie noodzakelijk. Afmeting: 137 x 98 x 50 cm. In goede staat