Zeldzaam Arnhems' platelen Jugendstil servies. Gemerkt met een haan. Circa 1910. Bestaande uit: Theekannen, theestoof, melk/suiker set, drie schalen, botervloot, twaalf borden, drie eierdoppen, acht kop + schotels, zoutnap. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 42 cm. In goede staat.