Antieke zilveren tuitzeef met vergulde binnenkant, landstempel Zweden, vanaf 1752. Meesterteken FD. Afmeting: 3 x 5 cm. Gewicht: circa 15 gram. En een fraai gestileerde sterling zilveren zeeflepel met inscriptie B. Afmeting: L 16 cm. Gewicht: circa 13 gram. In goede staat.