Geelgouden hanger, 585/000, met onyx en mozaïek. Lange traanvormige hanger voorzien van een bewerkte geschulpte rand, bezet met een onyx met daarin in een ovaal met een mozaïekvoorstelling. Grootte inclusief oog 50x18mm. ca 5,0 gram. Onyx iets beschadigd verder in goede staat