Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 foto lithogravuren. (3) 3 Stuks schoolatlassen der gehele aarde. (4) Winkler Prins wereld atlas. (5) Olympische Spelen 1952 (met plakplaatjes). (6) Kleurenvlucht, De wereld van boven. (7) Op zeven zeeën Amerika 1 (met plakplaatjes). Afmeting: 31 - 52 cm. In redelijk/goede staat.