Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie kopjes + vier schotels. Divers. Onder andere; Kang Xi. Drie schotels haarlijn + chip. Eén schotel gaaf. Eén kopje gaaf, één kopje haarlijn, één kopje chip. Afmeting: 6,5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.