Chinees Imari 18e eeuwse theepot met zilveren elementen aan het deksel, de greep en tuit. Geplaatst op een zilveren comfoor, 833/000, op 3 gekrulde poten, voorzien van zilveren brander en versierd met parelranden. jl.:c:1887. Oor van de pot gelijmd. Comfoor iets uit model verder in goede staat. 17x12x22cm.