Twee zilveren doosjes, een ovaal Engels vinaigrette doosje, aan de buitenzijde voorzien een gegraveerde rand met monogram E.D. De vergulde binnenzijde van het doosje is voorzien van een biedermeier gezaagd tussendekseltje. Voorzien van restauratie. MT.: onduidelijk, Birmingham, jl.: l:1809. 33x21mm. En een ovaal gecontourneerd met scharnierend deksel en rijkelijk versierd met graveerwerk, 833/000, 40x45mm. Totaal ca 28,1 gram. In goede staat