Geelgouden zakhorloge, 585/000, met wit emaille wijzerplaat met cijfers en decentrale secondewijzer. Het achterdeksel is voorzien van een guilloche bewerking met een sierlijk schild. Het horloge heeft een metalen stofdeksel. Gemerkt La Nationale. Werkend. Achterdeksel iets gebutst, verder in goede staat. ø 5 cm.