Zeldzame 18e eeuwse porseleinen tabaksdoos met zeven gedetailleerde figuur-voorstellingen + binnenin vergulding en erotische voorstelling. Hoogwaardige kwaliteit, mogelijk Meissen, echter geen signatuur gevonden. Met zilveren deksel en malachiet edelstenen. Afmeting: 4,5 x 8 x 6,5 cm. In goede staat.