Vier blauw Chinese borden 18e-19e eeuw. 2 Borden met figuren staand op een veranda, rand met bloemen (1 bord met haarlijn, 1 bord gelijmd) ø24cm. 1x Bord met bloemdecor, de rand ook met bloemen beschilderd, bord is gerestaureerd ø24cm. 1x Bord met landschapsdecor (huisje). Rand versierd met guirlandes, bord heeft een haarlijn, verder goed ø26cm.