Prachtige antieke Duits porseleinen reservisten kruik met prachtig tinnen deksel met daarop een leeuw met glazen oog en een handbeschilderde stad bovenop de deksel met 6-kantig glas. 2 Bataljon Landau 1911-13 Fahrer Blolm kannonen regiment. Diverse prachtige handbeschilderde voorstellingen met diverse namen. In zeer goede staat. 26x13.5xØ12cm.