Groot vooroorlogs porseleinen eetservies, gemerkt Kronach-Bavaria Kronach (Duitsland) met decor van goud en flora bestaande uit o.a: 1x grote vleesschaal, 4x kleine vleesschaal, 2x sauskom, 5x dekselschaal (1x soepterrine), 2x botervloot, 2x schaal op hoge voet, 1x grote schaal met treef, 1x grote schaal met grepen, 22x klein bord, 12x groot bord, 13x soepbord, 1x diepe schaal met grepen, 16x kopjes en 36x schotels (sommige delen beschadigd) 9-42cm. Cond.: R-G