grafgift, Chimu voorstlling gezichtje, waarschijnlijk 1000 na Chr. /Zuid Amerika , Peru
theedoosje en lepeldoosje met diverse lepeltjes en een oude tinnen beker
3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)
Aquarel, F.J.D. Boers, 1914- Belgie, voorstellend : Frans landschap, cond.: uitstekend, 24x35cm.
Olieverf op linnen, portret Juliana, Lambertus Geffen (1876-1957 Den Bosch). 148x110cm. Cond.: U
tegeltableau," die pleit om de koe, geeft er een toe". Begin 20e eeuw
2 grote dozen met diverse kleingoederen, serviesdelen, potjes, kannetjes etc.
Olieverf op linnen, Polderlandschap, Huibert Schallenberg (Delft 1883). 30x40cm. Cond.: U
Zwart marmeren klokkenstel met een sculpture vorstellende een vrouw Frankrijk. H70cm