Diese Webseite verwendet Cookies

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Divers aardewerk 20e eeuw 2573
Divers aardewerk 20e eeuw
Startpreis 50 EUR
Porseleinen groep, valsspeler 3207
Porseleinen groep, valsspeler
Startpreis 725 EUR
3-Delig kaststel 3343
3-Delig kaststel
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Bronzen uil 3942
Bronzen uil

Ergebnis:

90 EUR

Glazen schaal op voet 4100
Glazen schaal op voet
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Meissen halsvaas, verguld 4101
Meissen halsvaas, verguld

Ergebnis:

280 EUR

Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald 4102
Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald
Startpreis 2.900 EUR
Verkauft
Rosenthal servies 4103
Rosenthal servies

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Meissen, streublümchen 4104
Meissen, streublümchen

Ergebnis:

850 EUR

Verkauft
Meissen soepterrine 4105
Meissen soepterrine

Ergebnis:

250 EUR

9 Diepe borden 4106
9 Diepe borden
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Kristallen schaal, Kosta Boda 4107
Kristallen schaal, Kosta Boda

Ergebnis:

250 EUR

9 Kleine bordjes 4108
9 Kleine bordjes
Startpreis 200 EUR
Verkauft
2 Porseleinen figuren 4109
2 Porseleinen figuren

Ergebnis:

45 EUR

8 Boterhambordjes 4110
8 Boterhambordjes
Startpreis 200 EUR
4 Delen Dresden porselein 4111
4 Delen Dresden porselein
Kein Mindestpreis
Sauskom 4112
Sauskom
Startpreis 60 EUR
3 Diepe borden 4113
3 Diepe borden
Startpreis 100 EUR
Vaas, Salvador Dali 4114
Vaas, Salvador Dali
Startpreis 75 EUR
Verkauft
4 Gebaksbordjes 4115
4 Gebaksbordjes

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Gebakbord 4116
Gebakbord

Ergebnis:

100 EUR

Royal Copenhagen,bordje 4117
Royal Copenhagen,bordje
Startpreis 20 EUR
Capodimonte sierbord 4118
Capodimonte sierbord
Startpreis 50 EUR
Verkauft
2 Imari dekselvazen 4119
2 Imari dekselvazen

Ergebnis:

80 EUR