Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jelle Hoogstra
Ergebnis: 120 EUR

Jelle Hoogstra '93 (1924 Leeuwarden - 2003), gemengde techniek op papier, vier vrouwen Cond.: U

Schilderij, Assenberg
Ergebnis: 110 EUR

G. van Assenbergh ca. 1920, olieverf op linnen, gracht van Amsterdam 40x50cm. Cond.: G

Jan van Rhijnnen
Ergebnis: 110 EUR

Jan van Rhijnnen (Den Haag 1859 - 1927), aquarel op papier, waterkant met eenden 38x55cm. Cond.: U

Jonge edele, Duits
Ergebnis: 110 EUR

Miniatuurportret van een jonge militair 19e eeuw (Duitsland - Oostenrijk). Onduidelijk gesigneerd (D. Isabey?) 9x7cm. Cond.: G
Zoon van Napoleon, hertog von Reichstadt

Stal interieur met koe
Ergebnis: 110 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 27,5x37,5cm. Cond.: G

Stal interieur met koe
Ergebnis: 110 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 36x27cm. Cond.: G

Schilderijte op ivoor
Ergebnis: 100 EUR

Oosterse miniatuurbeschildering 19e eeuw op ivoor of been in uitmuntende kwaliteit met mooie details 6x5,5cm. Cond.: U

S. Raul, dame op ezel
Ergebnis: 100 EUR

S. Raul 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vrouw op ezel 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, McKenna
Ergebnis: 100 EUR

Mc. Kenna 20e eeuw, olieverf op linnen, Ierse paardenmarkt 40x50cm. Cond.: U

Schilderij, botter op zee
Ergebnis: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboot 50x70cm. Cond.: G

J. Th. Unger, landschap
Ergebnis: 90 EUR

J. Th. Unger ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en boerderij 50x70cm. Cond.: G

Jan Herman Coster, visser
Ergebnis: 85 EUR

Jan Herman Coster (Almelo 1846 - Apeldoorn 1960), olieverf op linnen, visser aan het water 24x32cm. Cond.: G

J. Evans, strandgezicht
Ergebnis: 80 EUR

J. Evans ,20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Lorjee, watermolen
Ergebnis: 80 EUR

J. Lorje 79, olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 68x51cm. Cond.: G

Toren bij een ophaalbrug
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, kasteel met ophaalbrug 50x40cm. Cond.: G

Strandgezicht
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

B. Kusecki '85, rabbijn
Ergebnis: 80 EUR

B. Kusecki '85, olieverf op paneel, rabbijn 16x24cm. Cond.: U

A.Broekman
Ergebnis: 75 EUR

A.Broekman ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met tinnen kan en zonnebloemen 50x70cm. Cond.: G

Jaap Pronk, olieverf
Ergebnis: 75 EUR

Jaap Pronk, acryl op paneel, landschap 69x87cm. Cond.: U

A. Stroh 2002
Ergebnis: 75 EUR

A. Stroh 2002 (Geb. Rusland), acryl op linnen, "raum 4", abstracte compositie 50x60cm. Cond.: U

Gerard Diepeveen, parkgezicht
Ergebnis: 75 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), naar August Macke, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U

P. de Bruin
Ergebnis: 70 EUR

P. de Bruin begin 20e eeuw, olieverf op linnen, gracht Amsterdam (klein scheurtje) 40x50cm. Cond.: G

C. Bolding, ets
Ergebnis: 70 EUR

Cees Bolding (1897 Wormerveer - 1979 Den Haag), lithografie op papier, Volendamse jongens 44x30cm. Cond.: G

Gerard Diepeveen, dame met hoed
Ergebnis: 70 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), naar Picasso, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U