Bijzondere Duitse Biedermeier mahoniehout fineer staande klok begin 19e eeuw. Gesigneerd Julius Kaufmann Carlsruhe. Secondewijzer en datumaanduiding. Uurwerk met grote geelkoperen slinger, emaille wij...
Antieke notenhout gefineerde Zuid-Duitse Empire commode ca. 1800. Gerestaureerd en gepolitoerd. Zwart lijstwerk en taps toelopende poten 84x123x64cm. Cond.: U
Slavenarmband GG 750/ 000 bewerkte met geëmailleerde dansers, B.33 mm., ø 6cm., 103 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Grote antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule ca. 1810 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Legueut a Paris. Prachtige ornamentuur, geheel compleet en uurwerk is getest 51x38x13cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, expressieve compositie met fantasiefiguren 57x70cm. Cond.: U
Antiek wortelnoten fineer, dubbelgebogen klein Hollands kabinet ca. 1800 Louis Quize. Origineel bronzen beslag en halve zuilen met vuurvergulde capitellen. In ongerestaureerde staat 217x146x54cm. Cond...
Armband GG 750/000 bestaande uit 8 schakels 18.4 mm. breed, met blauw emaille, tussenstukjes met mannenhoofd. L. 22 cm., 63 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard en kruiken. Prachtig uitgewerkt 54x50x35cm. Cond.: G
Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard, foo-hond en kruik in de handen. 53x60x33cm. Cond.: G
Armband GG 750/000,10 schakels 19 mm.breed,met rechthoekige draad figuren bezet met 5 ovale cobochon geslepen amethisten.L.20 cm., 65 gr.
Oude monumentale massief teakhouten Hollandse kussenkast ca. 1920 (kwaliteitsmeubel). Ebbenhouten kussens en rijk beeldhouwwerk in de kop van de kast. Brede koplijst en voet, staande op grote bolpoten...
Tony Offermans (1854 den Haag - 1911 Laren) aquarel op papier, boereninterieur met meisje en koe in de stal. Mooie bladgouden lijst 62x43cm. Cond.: U
Grote antieke marmeren Franse Louis Seize pendule met vuurvergulde armaturen en Wedgwood bisquit plaquettes ca. 1810. Uurwerk met touwtjesslinger 39x34x12cm. Cond.: U
Icoon van het Heilig Mandulion (gelaat van Jezus Christus ) in Petersburgse stijl. De icoon is bekleed met een fraaie zilveren rizza met ingegraveerde en uitgehamerde motieven in Oud Russische en neo-...
Grote Duitse staande vrijslinger met getorste zuilen en mooi snijwerk ca. 1920 uit een zogenaamde "Herrenzimmer". Massief eiken en eiken fineer, uitgewerkte messing wijzerplaat, slinger en gewichten 2...
Bijzondere grote antieke eikenhouten uittrektafel 19e eeuw, Engeland. Ballustervormige poten (5), rijkelijk uitgewerkt op koperen wielen in zeer goede staat. Met 1 tussenblad 76x148x224cm. Cond.: G
Prachtig antiek eikenhouten enkelgebogen klein Hollands kabinet ca. 1790. Rococo panelen in de getoogde deuren, rococo sierwerk en poten. In mooie ongerestaureerde staat 229x154x55cm. Cond.: G
Oorstekers GG 750/000 met ieder een ovaal gefacceteerde smaragd totaal ca. 10 crt.,en briljanten ca.2.30 crt. W/SI, 14.3 gr.
Raphael de Buck (1902 - 1986 Gent), olieverf op linnen, vrouwelijk gezelschap 60x50cm. Cond.: G
Derk Meeles (Deventer 1872 - 1958 Hilversum), olieverf op linnen, pot met anemonen 53x57cm. Cond.: G
Zeldzame antieke wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten in de classisistische stijl ca. 1900. Rijk uitgevoerd op bronzen klauwpoten, westminsterslag 57x21x31cm. Cond.: U
Antieke Engelse kledingkast van massief mahonie 19e eeuw. 2 Lades, panelen zijn van Cuba Mahonie. In goede ongerestaureerde staat 197x146x57cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen deksel siervaas met faunkoppen, bladgouddecor, guirlandes en putti ca. 1900-1920. Enkele chips van de voet 30x21cm. Cond.: R
Antiek Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw met blauw decor, voorstellend diverse Chinese gebruiksvoorwerpen, vissen, vazen etc. Twee vazen in goede conditie, 3 dekselvazen met beschadigingen. 30xø11...
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 40x27cm. zichtmaat Cond.: U
Evert Moll (Voorburg 1878 - Den Haag 1955), olieverf op linnen, bospad met figuren 60x50cm. Cond.: G
Bijzondere 19e eeuwse empire cilinder secretaire Holland met zuilen en messing ornamentuur ca. 1820. Binnenwerk met band ingelegd. In ongerestaureerde staat 140x110x54cm. Cond.: R
Antieke 18e eeuwse steenslot voorlader, Frankrijk Charleville met hardhouten kolf en afgewerkt met koper. Defect, 34x6x14cm. Cond.: G
Antiek zilveren babyrammelaar met belletjes en leeuw aan jasseroncollier. Belastingteken 1906 ca. 142gr. Cond.: U
Heren savonet kroonzakhorloge GG 585/000, chronometre repetition, met secondenaanduiding. (uurwerk moet nagekeken worden).
Antieke Duitse Grunder buffetkast ca. 1890. Notengefineerd op eiken. Onder 3-deurs, bovendeel 4-deurs met middennis. Notenhout met wortelnoten zuilen en rijke ornamentuur, rococo 2e periode 243x196x75...
Jan te Wierik 99 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 29x21cm. zichtmaat Cond.: U
Jan Altink (1885 Groningen - Lid van de Groninger ploeg), gemengde techniek op papier, dorpsgezicht 65x49cm. Cond.: G
Jan Altink (1885 Groningen - Groninger ploeg schilder), gemengde techniek op papier, in het dok 50x64cm. Cond.: G
Fraaie antieke Franse pendule met marmer en vuurvergulde bronzen ornamenten ca. 1880. Gesigneerd "Henry Robert Rue du Coq 8 a Paris". Louis Seize stijl, 2e periode in zeer goede staat 40x30x10cm. Cond...
Bronzen Art Nouveau (Jugendstil) figuur op marmeren sokkel ca. 1900. Mist een stukje van de sokkel, mooie kwaliteit, ongesigneerd Cond.: G
H. 24-28 cm.
Antieke kleine staande klok ca. 1890 in de vorm van een toren. Rijkelijk bewerkt met figuren en ornamenten van koper en compositie. Vermoedelijk Engeland 55x18x13cm. Cond.: U
Antieke eiken Friese staartklok met dubbele kap, maanstand, datumaanduiding. 19e eeuw. In zeer goede staat met originele beschildering (krimpnaden in de kast) 170x47x22cm. Cond.: G
Icoon van de Moeder Gods die door twee engelen gekroond wordt als Koningin van de hemel. De engelen dragen ronde schilden met de afkorting Mater Theou d.w.z. Moeder Gods. Russische icoon, eind 19e eeu...
Flipperkast van Bally, type Atlantis, model 2006, . Werkt op guldens, inclusief sleutel. Geheel in werkende staat en goede conditie. Onder andere de volgende functies: Flippers (2), Pop bumpers (3), M...
K & R 114, porseleinen hoofd, blauw/grijze ogen, donker haar met vlechten, gesloten mond. mist 1 vinger aan de linkerhand L.: 47cm. Cond.: G
Antieke notenhouten buffet ca. 1880 met zuilen, ballustrades, spiegels en mooi lijstwerk in uitstekende staat 227x150x56cm. Cond.: U
Nieuwe mahoniehouten Engelse partnerdesk met 12 lades en 2 deuren. Donkergroen schrijfleer met gouden bies 79x177x103cm. Cond.: U
Slavenarmband WG 750/000, ovale buis vierkant model, 9 mm.breed,32.6 gr.