Porseleinen schouderplaat, gemerkt F.G. met vaste glazen ogen, gesloten mondje en originele pruik L.:6cm. Cond.: G
Twee oude Steiff knuffels, 1x Lopende leeuw Leo en 1x een hondje Cond.: R