Antieke Hollandse mahoniehouten kapstok met 5 tegels (19e eeuw) en 6 haken (1 kapot) 88x35x10cm. Cond.: G
Antieke Hollandse eikenhouten kapstok met 5 tegels (19e eeuw) en 4 messing uitgewerkte haken 43x96x10cm. Cond.: G
Antieke pallisander fineer amandelvormige theedoos met bies ingelegd, 19e eeuw mooie kwaliteit 11,5x10x20,5cm. Cond.: U
Grote petroleumlamp ca. 1900 (geëlectrificeerd) met messing voet en kristallen reservoir 76xø16cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen sluitgewichten met diverse eikstempels 18e-19e eeuw. Compleet 6x10x8cm. en 2,5x5,5x4,5cm. Cond.: G
Antiek messing kroontje (6-lichts) 19e eeuw. Armen zijn genummerd en gestift (1 stift mist) 42x45cm. Cond.: G
1x Messing oorvaas 51xø26cm. 1x Koperen paraplubak (Daalderop Tiel) 54xø30cm. Cond.: G
Antiek 17e eeuwse smeedijzeren lanspunt met wapen. Waarschijnlijk Poolse trabantengarde 48x18cm. Cond.: U
Antieke koperen paraplubak met wildvoorstelling ca. 1900 56xø22cm. Cond.: G
Prachtige roodkoperen appelketel 19e eeuw, gezwaluwstaart 36x34xø27cm. Cond.: G
Hollandse Art Nouveau barometer ca. 1930. Roodkoper, ruitvormig model. Licht gehamerd en gedreven. gemerkt HV 38x22x5cm. Cond.: G
Drie delen messing 20e eeuw. 1x Jardiniere met bronzen hengsel met voorstelling van een draak 13xø20cm. 1x Messing treef ca. 1900 34x16cm. 1x Schenkkan 2e helft 20e eeuw 19xc17xø12cm. Cond.: G
3 Delen koper en 1 deel tin 20e eeuw (maat, ketel, schenksteelpan en blik). Cond.: G
Reis schrijfsetje ca. 1900 met zwarte laktechniek ingelegd met parelmoer en beschilderd. Binnenwerk met 2 inktpotjes, pennenhouder en diverse vakjes. Zwarte lak heeft cracele 26x20x16cm. Cond.: G
Antieke kopergeslagen wandversiering ca. 1900 met koperbeslagen noten lijst. Voorstelling van een fazant, haas en snip hangend aan een koord
Koperen Heilig avondmaal (kopergeslagen) met mahoniehouten omlijsting 20e eeuw 69x45cm. Cond.: U