Ontwerper: Claudia Ottaviani
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Slavenarmband WG 750/000, ovale buis vierkant model, 9 mm.breed,32.6 gr.
Slavenarmband GG 585/000 licht bol breedte 10.7 mm.ø ,5.5x6 cm.17.9 gr.
Ring GG 585/000 bezet met een briljant 33 puntjes, ø 60
Diverse antieke sieraden, o.a. antieke schuimgouden broche met bijpassende oorbellen,schuimgouden hanger,double zakhorloge ketting, double damespolshorloge gemerkt Plato etc.
Kroonzakhorloge GG 585/000, met seconden aan wijzing. Glas ontbreekt.
Granaat choker, 4 strengs gefacceteerde granaat, sluiting GG 585/000 bezet met 3 granaten. Sluiting Amsterdam gekeurd. L. 42 cm.