Groot fijn handgeknoopt tapijt Bouchara Tekke 19e-20e eeuw 224x193cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt tapijt en kamelenzak. Tapijt is vermaakt tot wandkleed 110x160cm. en 60x45cm.
25 Gulden uit 1973 Nederlandse Antillen in Proof verpakking 925/000 42gr.
Gouden munt van 10 gulden uit 1897 Wilhelmina, ø22,5mm, gewicht ca. 6,7gr., 21,6 karaat, netto goudgewicht: ca.: 6,05gr. De munt is in goede conditie.
Gouden munt van 10 gulden uit 1875 Willem III, ø22,5mm, gewicht ca. 6,7gr., 21,6 karaat, netto goudgewicht: ca.: 6,05gr. De munt is in goede conditie.
Tien munten van 2,5G uit; 1959, 1960(6x), 1962(3x). Munten varieren van gebruikte tot goede staat.
Twaalf zilveren munten van 1 Gulden uit; 1954, 1955 (3x)1956(2x), 1957(2x), 1958, 1965, 1966, 1967. Munten zijn in redelijk tot goede staat.
Gouden munt van 4 dukaat Oostenrijk uit 1915 (herslag, beleggingsmunt). Voorzijde: Frans Joseph I naar rechts , achterzijde: wapen Oostenrijk dubbelkoppige adelaar. ø40mm. Gewicht ca. 13,96gr. Gehalte...
Tabakspijp gesneden uit zeeschuim ca. 1900. Voorstelling van een tijger in origineel foudraal 15x6x2,7cm. Cond.: G
Twee antieke Hollandse bijbeltjes ca. 1900 met zilveren sloten en originele lederen band. (1 Beschadigd) 14x6,5x9cm. en 12,5x3x9cm. Cond.: G
Oorstekers zilver 925/000 met granaat,blauwtopaas,citrien,amethist en peridot.
Bijzonder Societe Ceramique Maastricht servies, bestaand uit theepot, melkkan, suikerpot, cakedekselschaal, 2x bonbonschaal, presenteerschaal, 6x kleine schaaltjes, 14x kop&schotels en 12x cakebordjes...
Twee zeldzame Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels met als voorstelling; 1x een ridder in harnas met lans en 1x een edelman met hoed en lans. beide staand in openlucht met gras en bloemen 13,3x13,3c...
Oude Droste cacao porseleinen schenkkan in zeer goede staat. Collectors item 25x21x15cm. Cond.:U
Mahoniehout met notenhout gefineerde secretaire 21e eeuw in de Louis Quinze stijl. Rijkelijk bronzen ornamenten en handbeschilderde klep. Binnenwerk met 2 lades en bronzen ornamenten. 158x68x45cm. 1 B...
Hollands mahoniefineer meidenkastje ca. 1880 in nette ongerestaureerde staat. Fineerschade aan de deuren 182x120x42cm. Cond.: G
Louis Seize stijl bankje ca. 1890 met handgestoken sierwerk en 2 zuilen. Goede zalmkleurige stoffering 130x102x64cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G
Eikenhouten Art Deco tafelklok ca. 1920 met Junghans uurwerk. Wijzerplaat van koper en prachtig gestyleerd 23x29x12,5cm. Cond.: G
Eikenhouten pendule ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk met slagwerk. In zeer goede staat met facetgeslepen glas 25x31x12cm. Cond.: G
Oude Art Deco pendule ca. 1930 met Westminster gongslag in zeer goede staat 23x35x12cm. Cond.: G
Zilveren munt van 4R (Sp.) uit 1846. met opschrift "OSCAR SVERIGES NORR.GOTH VENT.KONUNG" Munt is in redelijke conditie.
1x Munt van "One Shilling" uit 1842, munt is in redelijke conditie. 1x Munt van 16 Skilling uit 1857 in redelijke conditie. 1x Munt van 1/4 FL uit 1862, Oostenrijk in redelijke conditie.