Hanger met bijpassende ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een maansteen. ca. 10.1 gr. ring ø 50, hanger L.3 cm.
Silverplated bowllepel ca. 1900, mooie vormgeving 37x13x14cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 roomlepel, ca.1900, Schoonhoven. ca.16 ghr.Cond.:U
Ring zilver 925/000 met parelmoer en blauwtopaas., ø53 ca.6 gr.
Stel plated 3-lichts kandelaars 20e eeuw in goede staat 25x29x12cm. Cond.: G
Chinese blauw/witte schotel 18e eeuw met decor van bloemen en planten. Rand met chipje en lichte randschade 5xø26cm.
grote plated teeheketel met comfoor en grote hengsel 20e eeuw. Mooie vromgeving in zeer goede staat 47x20x27cm. Cond.: G
3-Delig Wedgwood bisquit porseleinen tafelsetje (ongemerkt) met nikkelen houder. Zout, peper en mosterd 15x18,5x6cm. Onbeschadigd
Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U
Armband zilver 925/000 bezet met witte topaas. L.21 cm. ca. 27 gr.
Grote aardewerken sierschotel Makkum Holland met bloemmotief 20e eeuw ø36cm. Cond.: G
Bronzen altaarkandelaar 19e eeuw in zeer goede staat, rijkelijk bewerkt 48x21x21cm. Cond.: G
Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G
4-Delig plated theestel bestaand uit; 1 theepot, melkkan, suikerpot en tablet 20e eeuw ø30cm. Cond.: G