Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

09. Oktoberveiling 2011

Versteigerung am Samstag, 15. Oktober 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Oorbellen
Kein Mindestpreis

Oorclips bezet met een parel.

Set met amethist
Kein Mindestpreis

Ketting waaraan 2 amethist kogels en bijpassende oorstekers

Oorhangers zilv.verg/robijn
Kein Mindestpreis

Oorhangers zilver 925/000 verguld bezet met een robijn.

Parelketting, WG slot
Kein Mindestpreis

Parelketting met sluiting WG 585/000 waarop een parel. L. 45 cm.

Dameshorloge, double
Kein Mindestpreis

Damespolshorloge Double, Commodoor kwarts, wit lederen band.

Ring, blauwe steen
Kein Mindestpreis

Vergulde ring met zirkonia en een blauwe steen. ø 55.

Parel-oorstekers, 3 sets
Kein Mindestpreis

3 Stel parel-oorstekers, zilver 925/000 met kweekparels.

Broche
Kein Mindestpreis

Broche Djokja zilver. mooi opengewerkt, met in het midden een groene steen. ø 4cm.ca. 9.1 gr.

Ring bergkristal
Kein Mindestpreis

Ring van bergkristal, ø 55

Set "vliegende parels"
Kein Mindestpreis

Sieraden set "Vliegende parels"bestaande uit oorstekers zilver 925/000, ring en ketting L. 45 cm. sluiting zilver 925/000.

Cilinderhorloge
Ergebnis: 20 EUR

Cilinderhorloge ca. 1900 met lederen/stoffen band 21cm. Klokje: ø2,3cm.

Ring zilv./rutielkwarts
Kein Mindestpreis

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een rutielkwarts,ø 58, ca. 7.25 gr.

Ring zilv./verg. rookkwarts/zirk.
Kein Mindestpreis

Ring zilver 925/000 verguld, bezet met een rookkwarts en zirkonia. ø 54

Zilv. ketting + hanger
Kein Mindestpreis

Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.

Armband bergkristal/toermalijn
Kein Mindestpreis

Armband van bergkristal en toermalijn,16 mm. op elastiek

Onyx armband
Ergebnis: 15 EUR

Armband van gefacceteerde onyx, op elastiek,

Armband witte schuim koraal
Ergebnis: 15 EUR

Armband op elastiek van witte schuim koraal.

Metalen sleutelhorloge
Ergebnis: 30 EUR

Metalen sleutel vestzakhorloge, cilindergang.sleutelopwinding, sleutel ontbreekt

Schilderij
Kein Mindestpreis

v. 't Wout ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beekje (beschadiging) 40x80cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 25 EUR

Abraham v.d. Wissel "Fecit" (Marken 1865 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, dorpsgezicht 35x35cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 20 EUR

F, van Genesen (Tilburg 1887 - 1945), olieverf op linnen, beek met bomen in de hefsttooi 42x36cm. Cond.: G

M. Muller, landschap
Ergebnis: 15 EUR

M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U

Meerschuimpijp
Ergebnis: 25 EUR

Tabakspijp gesneden uit zeeschuim ca. 1900. Voorstelling van een tijger in origineel foudraal 15x6x2,7cm. Cond.: G

Pijp
Ergebnis: 25 EUR

Tabakspijp 19e eeuw ingelegd met parelmoer en porseleinen kop beschilderd met landschap 70x8x4cm. Cond.: G