Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

09. Oktoberveiling 2011

Versteigerung am Samstag, 15. Oktober 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Doosje met lepels
Ergebnis: 10 EUR

Lepeldoosje met inlegwerk ca. 1900 met alpaca lepeltjes 5x15,5x8cm. Cond.: G

Torso ter decoratie
Ergebnis: 25 EUR

Oude metalen vrouwentorso met strik 20e eeuw 76x24x17cm. Cond.: G

Koperen strijkijzer
Kein Mindestpreis

Oude messing strijkijzer met houten grip 20e eeuw 16x16x9cm. Cond.: G

Lamp
Ergebnis: 35 EUR

Oude plafondlamp (Petroleulamp-model) 2e helft 20e eeuw. electrisch met glazen kap 44xø60cm. Cond.: G

2 Voetenstoofjes
Ergebnis: 10 EUR

Twee oude voetstoven. 1x Antieke koetsstoof beukenhout 13x32x24cm. 1x Oude stoof van mahoniehout 19x30x21cm. Cond.: G

Bronzen drukgewicht, haan
Ergebnis: 10 EUR

Antiek bronzen drukgewicht in de vorm van een haan ca. 1900 (voor brieven) 7x4x2cm. Cond.: G

Geldcassette
Kein Mindestpreis

Origineel beschilderde geldcassette met sleutel ca. 1900 in zeer goede staat 15x35x26cm. Cond.: G

Wanddecoratie
Kein Mindestpreis

Oude wanddecoratie met afgebeeld een smederij en figuren 21x31cm. Cond.: G

Houten sierschotel
Kein Mindestpreis

Oude Joegoslavische houten sierschotel met snijwerk 2e helft 20e eeuw 5xø43cm. Cond.: G

Messing kroonlamp
Kein Mindestpreis

Messing 3-armige kroonlamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 29xø40cm. Cond.: U

Beeld, meisje te paard
Kein Mindestpreis

Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S

Haardstel
Kein Mindestpreis

19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G

Schildpad pop
Ergebnis: 15 EUR

Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.

11 Diverse Provinciemunten
Ergebnis: 10 EUR

Kavel met 11 Provinciemunten. 5 Munten van Hollandia (jaartallen niet duidelijk leesbaar). 1x Overijssel 1767, 2x Gelderland, 3x Zeeland. Munten zijn in matige staat.

2 Hongaarse munten
Ergebnis: 25 EUR

Twee Hongaarse munten. 1x munt van "20 Kreuzer" uit 1845 B. 1x Munt van ?? Kreuzer uit 1844 A.

Postzegelalbum
Kein Mindestpreis

Verzameling postzegels. Nederland en buitenland, gestempeld en postfris 30x25cm. Cond.: G

Koekkoeksklok
Ergebnis: 20 EUR

Oude mooi bewerkte koekkoeksklok, Duitsland 20e eeuw 40x28x15cm. Cond.: G

Glazen wandklok
Kein Mindestpreis

Moderne glazen wandklok van het merk Ditto ø50cm. Cond.: G

Salontafel
Ergebnis: 120 EUR

Engelse mahoniehouten 19e eeuwse salontafel met groen leer op het blad (geschulpt blad) en koperen wieltjes. 43x82x82cm. Cond.: G

Tafel
Kein Mindestpreis

Oude Engelse uittrektafel ca. 1980 in Chippendale stijl met 1 extra tussenblad, in goede staat 78x130x80cm. Cond.: G

Eikenhouten lessenaar
Ergebnis: 40 EUR

Eikenhouten lessenaar met opbergruimte ca. 1900 in zeer goede staat 32x40x53cm. Cond.: G

Eiken kast
Ergebnis: 50 EUR

Massief eikenhouten kast op bolpoten met panelen, 4 deuren en lade 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 186x110x52cm. Cond.: G

Copier Leerdam, roomstelletje
Kein Mindestpreis

Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M

Copier Leerdam, vaasje
Kein Mindestpreis

Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G