Antieke Franse pendule Louis Seize van marmer ca. 1800. Vuurverguld sierwerk en prachtig vroeg uurwerk, nagekeken 41x34x14cm. Cond. :U
Ring GG 585/000 bezet met een synt.gefacceteerde alexandriet-carre , 4.07 crt.,briljant ca.2.89 crt. l.gekl. W/SI, ø55, ca. 10.9 gr. Zeer aparte ring
Hanger WG 750/000 met een Zuidzee parel ø 15/16 mm., 3 diamantjes ca. 0.023 crt.
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 127x127cm. Cond.: U