Munt van 2 Mark "Zwei Mark" uit 1876 met opschrift "KARL KOENIG VON WURTTEMBERG". Munt is in redelijke staat.
Zilveren munt, Britse florijn (2 Shilling) uit 1891 (zeldzaam jaar) met opschrift : "victoria dei gratia" en "FID DEF BRITT REG 1891". Munt is in redelijk tot goede conditie.
Design klokje "Rhythem" 2e helft 20e eeuw van zilverkleurig kunststof, Japan. Onder met verzwaarde ronde sokkel en smalle hals. Uurwerk in ronde zilverkleurige behuizing. H.: 18,5cm.
Grote langwerpige taboeret met getorste eiken poten en velours stoffering ca. 1920 42x116x42cm. Cond.: G
Eikenhouten halkastje met 2 deurtjes en lade 2e helft 20e eeuw 72x69x26cm. Cond.: G
Grote moderne handgeblazen schenkkan, onduidelijk gesigneerd (G. Lardinch of Lurdinck?) 2e helft 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
Twee kristallen schlpen met parel. 1x Schelp met Swarovski teken (postcode ook gegraveerd). 1x Schelp met N.C. gegraveerd. 5,5x5x6,5cm. en 6,5x5x5,5cm. Cond.: R
Oude handgeblazen glazen karaf 2e helft 20e eeuw, roze met melkkleur 40xø8cm. Cond.: G
Twee herinneringsglazen van Hamburg 20e eeuw. 1x Glazen laars met sneeuwklokjes en opschrift. 1x Bierglas met 3 blikken op Hamburg H.: 15cm. Cond.: G
Rosenthal verzamelbord 1980, ontwerp van Björn Wiinblad (1918-2006). Polychroom beschilderd glazen bord, gelimiteerde oplage ø29cm.
Oude keramische plaquette, gemerkt "De Porseleyne Fles Delft 5 mei 1945 Nederland zal herrijzen" 14x20cm. Cond.: G
Twee porseleinen Staffordshire honden Engeland 20e eeuw. Verflaag bladert af 18x9x14cm. Cond.: G
Porseleinen ovale dekseldoos, Lorens Italië 2e helft 20e eeuw. Deksel is versierd met een afbeelding van een vrouw en een meisje in een fantasietuin ø18cm.
Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemdecor 3,5xø21cm. Cond.: G
Porseleinen Hutschenreuther rest-koffieservies ca. 1980 Duitsland. (chips) Cond.: R
Kavel divers Chinees porselein 20e eeuw ø8-ø16cm. Cond.: G
Plateel keramiek sierbord, gemerkt Ranuala Handpainted Holland, 20e eeuw ø30,5cm. (Haarscheur). Cond.: G
Vijf diverse tegels. 2x 19e eeuws (landschapsdecor en een tegel met groene rand) Cond.: G. 3x 18e eeuw (kinderspelen, boot en dierlijk figuur) Cond.: R-S
Oud tegeltableau naar 18e eeuws voorbeeld met 6 tegels, ruiter te paard 20e eeuw. Cond.: G
Kobalt blauwe tegel 17e eeuw met een afbeelding van een zeewezen ca. 1670. Tegel is gelijmd en gerestaureerd Cond.: R
Tien antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw met blauw decor. 3x Duitsland 7x Chinees. 1x Lichte randschade ø12,5cm. en ø19cm. Cond.: G
Oud Makkums 6-kantig keramiek bord met vogel afgebeeld 20e eeuw 15x15x15cm. Cond.: G
Porseleinen dekselterrine midden 20e eeuw gemerkt Schlaggenwald Tsjechie. Gedecoreerd met reeën 21x38x21cm. Cond.: G
Jugendstil porseleinen kannetje gedecoreerd met Jugendstil decor met wapen. Gedateerd 1914-1915 H.: 17,5cm. Cond.: G
Imari bord 19e eeuw met licht geschulpte rand en landschapsdecor met bloemen ø17,5cm. Cond.: G
18e Eeuwse Delftsblauwe plooischaal. 8-Hoekig gedecoreerd met bloemmotief en schaal is geheel geribt. 1 Haarscheur 5x22,5x22,5cm. Cond.: R
Groot capodimonte (Keramos R. Capodimonte Italy 137/1) sierbord met gouddecor en putto 5,5xø34cm. Cond.: G
Oud 3-delig aardewerken vazenstel 20e eeuw met gouddecor en romantische voorstellingen (Italië). 2 chips en 1 scheur Cond.: R
3-Delig Delfts blauw kaststel 20e eeuw. Chip 1x32cm. 2x25cm. Cond.: R
3-Delig Delfts blauw kaststel keramiek 20e eeuw. Blauw decor met blomene en kerk Holland. 32x14x8cm. en 25x12x12cm. Cond.: G
3-Delig kaststel keramiek Holland 20e eeuw met decor van bloemen en paradijsvogels 32xø17cm. en 25xø15cm. Cond.: G
Zeven porseleinen KPM kerstborden in aquatinten 1977-1983. Versierd met gouddecor, gelimiteerde oplage ø20cm.
Porseleinen uil op ronde sokkel, Rehau, Bayern ca. 1910-1920. Ontwerp: Wilhelm Veit, modelnr.: 6/II. Beschadiging aan het oor en onderkant. H.: 36cm.
Tien delen Hutschenreuther bestaande uit; mokkakan 21cm., melkkan en suikerpotje, Bord ø19cm. en 10 petit-four schoteltjes ø10cm. Allen met bloemendecor op kobaltblauwe ondergrond, versierd met goudde...
4 Munten van 2,5 Cent uit 1904, 2x 1941 en 1x 1941 (zink). Munten zijn in redelijk tot goede conditie.
Kavel van 52 munten van 1 cent. De gehele serie van 1948 t/m 1980 en daarbij een aantal dubbelen. De munten zijn in goede conditie.
Kavel van drie muntbiljetten van 2,5 Gulden uit 1949. Biljetten zijn in gebruikte staat.
Kavel diverse munten waaronder; 4 zinken munten van 1 cent uit 1941 (P), 1942 (P), 1943 en 1944 (ZF), Zilveren munt (835/000) ø22,5mm ca. 6gr. in etui. Ter gelegenheid van het 40 jarig jubileum Beatri...