Johan Hendrik Mastenbroek (Rotterdam 1875 - 1945 Rotterdam), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met zicht op De Grote Kerk (Sint Laurens) met vele schepen en figuren. Herkomst particulier bez...
Louis Johan Hendrik Meijer (Amsterdam 1809 - 1866 Utrecht, diverse musea, maritiem schilder), olieverf op paneel, zeegezicht met diverse schepen en sloepen met figuren bij de kust 26x21cm. Cond.: U
Antonie Pieter Schotel (Dordrecht 1890 - 1958 Laren), olieverf op linnen, Volendamse zeilboot in volle vaart. Cracele bovengedeelte schilderij, advies bedoeking 100x100cm. Cond.: G
Zeldzaam pendant omgeving Frans Hals anno 1630 - 1650. 1x Man met wijnglas (de proever) 1x Man met tabak (de ruiker). Oudere bedoeking en restauratie. Algemeen in goede conditie. 37x30cm. en 37x29cm. ...
Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - na 1890 Engeland). olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren 92x62cm. Cond.: U
Oene Romkes de Jongh (1812 Makkum - Amsterdam 1898), olieverf op linnen, romantisch Hollands winters stadsgezicht met vele figuren 67x54cm. Cond.: G
Leo Gestel (Woerden 1881 - 1941 Hilversum), gemengde techniek op papier, meisje met hoed Cond.: G
Jan Walraven (Amsterdam 1827 - Brussel), olieverf op paneel, meisje met hond en bloemen 39x27cm. Cond.: G
Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Salute to Jeruzalem" 76x45cm. Cond.: U
Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Shabbat Shalom" 72x46cm. Cond.: U
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 120x152cm. Cond.: U
Jan Korthals (Amsterdam 1916-1973) olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren en moeder met kind. 40x50 cm., Cond.:U
Joseph Bles (Den Haag 1825 - 1875 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands dorpsgezicht met vele figuren en sloep 23x17,5cm. Cond.: U
V. Cygankov 1989 (Russische school), olieverf op linnen, "Turnyras" 125x113cm. Cond.: G
Peter Diem (1945 - ) (Geïnspireerd door de Cobra groep), acryl op linnen, "Flying Cow" 140x100cm. Cond.: U
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, dronkaard met aardsengel 100x80cm. Cond.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, twee vrouwen bij een brief 80x100cm. Cond.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, vrouw met hoed 100x80cm. COnd.: G
Jan te Wierik 1999 (1954 -2002 Haaksbergen), acryl op papier, abstracte compositie met aparte handgemaakte passpartout 78x69cm. Cond.: G
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 127x127cm. Cond.: U
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 120x126cm. Cond.: U
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 121x116cm. Cond.: U
Petrus Gerardus Vertin 1853, (1819-1993 Den Haag),Aquarel op papier, stadsgezicht met figuren en moeder met kind. 37x27 Cond.: G