Rookglazen kristallen vaasje met zilveren overlay H.: 8cm. Cond.: U
Drie zilveren onderzetters, Midden-Oosten 800/000 ca. 32gr. ø6cm. Cond.: U
Grote tafelstrooier met bajonetsluiting van het merk WMF H.: 17,5cm. Cond.: U
Silverplated suikerpot met schepje 20e eeuw 16x14x9cm. Cond.: G
Kavel divers silver-plated bestek vorken en lepels cond G.
2 Zilveren 835/000 antieke Biedermeier vorkjes ca.25gr., Cond.:U
Etui met 4-delig dienbestekje met 800/000 zilveren heften Cond.: G
Twee antieke Hollands zilveren zuurvorkjes Fa. van Kempen, jaarletter: 1896 835/000 ca. 46gr. Cond.: U
Ruitgeslepen antiek zoutbakje op 925/000 zilveren voet, MT: JCS Johannes Cornelis Schouten Amsterdam, midden 1800 10x5,5x5,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U
Kristallen bakje met zilveren rand 5,5xø12cm. Cond.: U
Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G
Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U
Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U
Driedelig silverplated melk- en suikersetje 20e eeuw 6x25x15cm. Cond.: G