Oud mahoniehouten theekastje met rondom glas, 1 deurtje en een bijbehorend dienblad 20e eeuw 76x60x40cm. Cond.: G
Kavel diverse munten waaronder; 1x 2,5 Gulden 1969, 1x 2,5 Gulden 1988 (Misslag?), 1x 1/2 Gulden 1980 (Beatrix), 1x 1/2 Gulden 1980 (Juliana), 2x 1 Cent 1948 en 1979, 1x Florijn Mokum 1975, 1x 5 cent ...
Verzameling postzegels. Nederland en buitenland, gestempeld en postfris 30x25cm. Cond.: G
19e Eeuwse koperen schuifkandelaar in zeer goede staat 18xø9cm. Cond.: G
Drie Gero zilver bestekdozen, lepels en vorkjes in Biedermeier stijl 20e eeuw 26x3x14cm. Cond.: G
Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S
Hollandse doofpot 19e eeuw van roodkoper met messing. hengsel licht bedeukt verder in goede staat 34xø24cm. Cond.: G
Messing schenkkan 19e eeuw met twee grepen en klepdeksel 30x34x15cm. Cond.: G
Wortelnoten theestoof 18e eeuw met Queen Anne poten met koperen binnenbak. Lijstwerk beschadigd 47x28x28cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse koperen haardschermen 3-delig 65x80cm. en 58x76cm. Cond.:G
Twee 19e eeuwse koperen haardschermen ; 1x 4-delig rechthoekig en 1x 5-delig in waaiervorm(apart) 132x51cm. en 51xø67cm. Cond.: G
19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G
Blauwe opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 32xø14cm. Cond.: G
Barok tinnen inktset ca. 1780 met diverse stempels en barok ornamentuur op de pootjes en lade 11x23x13cm. Cond.: G
Bronzen vijzel (mortier) 18e-19e eeuw zonder stamper ø13-ø16cm. Cond.: G
Oude etsplaat Petrus Schenk, gravure op papier, zeegezicht met schepen 30x40xcm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse prenten, litho op papier, "Les mangeurs d'huitres" en "La baume d'acier" 23x31cm. Cond.: G
Philippe Wouwermans pinxit J.E. Mathieu sculpist 1780 poste pres D'anvers, gravure op papier (vochtvlekken) 32x25cm. Cond.: R
Twee miniatuurportretten op ivoor, 1x onduidelijk gesigneerd 19e-20e eeuw 11,5x10cm. en 14x12cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse prenten van muzikanten, litho op papier. Prenten in notenfineer biedermeier lijsten. 1 Prent beschadigd 23x19cm. Cond.: G
Cornelis Tromp, P. Lely pinxit A Blooteling sculp et ex 1676. (vermoedelijk 19e eeuwse nadruk), gravure op papier 31x46cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde paardenprenten in originele lijst, getiteld "La Course" en "Les apprets D'une course", vochtvlekken 33x22cm. Cond.: R