Zeldzame tafellamp eind 19e eeuw met bronzen sokkel op 4 klauwpoten. Vier gemsekoppen op de hoeken. kap is compleet gemaakt van barnsteen elementen 50x35x50cm. Cond.: G
Prachtige Adler speeldoos (functies getest) van notenhout met daarbij 16 platen met diverse melodiën. Alles origineel en in goede staat 20,5x44x32cm. Cond.: G
Hollandse bakbarometer naar 18e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in Louis Seize stijl. Notenhout met intarsia (inlegwerk) 135x26x9cm. Cond.: G
Grote hoorn des overvloeds met vuurvergulde bronzen voet en ornamentuur 19e eeuw. 57x58x28cm. In goede staat
Grote notenhouten barometer ca. 1880 Frankrijk. Gemerkt Vanackere et Brunner Opticiens a Lille. In zeer goede staat 113x43x8cm. Cond.: G
Jagerspijp ca. 1900 gesneden uit een gewei. Gedraaide houten schaft met zilveren montuur, gemerkt E.O.L. Middengedeelte is uitgewerkt met een hert L.: 68cm. Cond.: G