Kunstglazen siervaas, gemerkt Max Verboeket Maastricht en geummerd M79 23x25x21cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G
Zeven delen Leerdam persglas geel-groen. 6 Borden ø20cm. en 1 botervloot 10xø9cm. 20e eeuw Holland
3-Delig Leerdam persglas roomsetje; 1 zwart tablet, melkkan en suikerpotje creme 20e eeuw Holland 10x23x12,5cm. Cond.: G
Twee glazen jugendstil Art Nouveau vazen met gebrand zonnebloemendecor ca. 1900. 40xø15cm. Cond.: U
Empire stijl karaffenset bestaande uit 2 kristallen karaffen met originele stop, geheel staand in goudkleurige houder op4 pootjes in de vorm van zwanen . 27x22x8 cm., Cond.:G
Zeldzame Murano schijvenlamp "Vistosi" 60-er jaren. Chroom met gekleurde glazen schijven. Lichte oxidtaie op het metaal. 60x50cm. Cond.: G
Prachtige Murano designlamp "Foscarini Murano Lumiere Tavolo Grande" 2e helft 20e eeuw 46xø27cm. Cond.: G
Authentiek Romeins glazen flesje, mooi gekleurd door de tand des tijds 9xø3,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kristallen kaarskandelaars, bestaand uit losse segmenten (beschadigd). Mogelijkheid om van twee stuks 1 te maken bestaat 32xø12cm. Cond.: R
Mondgeblazen glazen fruitschaal Art Deco WMF Duitsland ca. 1930. Cracele effect 7xø26cm. Cond.: G
Oude persglazen Jugendstil siervaas met waternimfen ca. 1900, opgewerkt 24xø13cm. Cond.: G
Zeldzaam vijfdelig opaline glazen kaststel ca. 1900 met bloemdecor en twee dekselvazen (chip) in zeer goede staat.. 40xø16cm. en 31xø16cm. Cond.: G
19e Eeuwse kristallen kaasstolp met diverse slijpseltechnieken. Afwisselend blauw en neutraal gekleurd. Mooie kwaliteit, 2 chips 16x25x20cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse kristallen kaasstolp met diverse slijpsels (amandel en ruitgeslepen). Afwisselend blauw en neutraal gekleurd 16x20x27cm. 2 chips
Grote Leerdam glazen vaas (Meydam), blauwgroen met origineel etiket 20e eeuw 36xø11cm. Cond.: G
Grote glazen Copier Leerdam bloemenvaas met zoutglazuur 20e eeuw Holland 30xø21cm. Cond,: G
Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G
Oude groenblauwe Copier Leerdam bolle vaas met kleine opening. minime chip 15xø13cm. Cond.: R
Copier Leerdam glazen groene asbak 2e helft 20e eeuw, Holland 8,5xø12cm. Cond.: G
Italiaanse piramidevormige glazen designlamp Leccos (tafellamp), handwerk 2e helft 20e eeuw 33xø36cm. Cond.: G
Copier Leerdam ribbelvaasje van A.D. Copier, model tonnetje, midden 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G
Grote oude matglazen asbak van Copier met opschrift "Bols, elke dag een glaasje" 5xø16,5cm. Cond.: G
Twee glazen vaasjes Leerdam 60-er jaren, licht geribbelt. 1x groen en 1x blank glas 21xø16cm. Cond.: G
Twee glazen vaasjes; 1x Leerdam en 1x Zweeds of Leerdam midden 20e eeuw Cond.: G 15xø12cm. en 8xø9,5cm.
Twee prachtige waaierkristallen karaffen ca. 1900. Chips van 1 stop in karaf 33,5x13xø11cm. Cond.: G
Twee sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloememotief 20e eeuw 8,5xø9,5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G
Antieke grote beker ca. 1800 van glas. Hollands met gouddecor in zeer goede staat 13xø11cm. Cond.: G
Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal 19e eeuw 26xø21cm. Minimale chip onderaan de voet Cond.: G
Tien kristallen glazen 18e-19e eeuw met brede voet in 2 formaten 9-12cm. Cond.: G
Glazen gegraveerde cakeschaal met 6 gegraveerde cakbordjes, gemerkt filigran 20e eeuw 34x15cm. Cond.: G
Zware kristallen uil 20e eeuw, ongesigneerd in zeer goede staat 33x12x11cm. Cond.: G
Gewelfde glazen Art Deco schaal van opaliserend glas met luchtbelletjes ca. 1930 10x25x25cm. Cond.: G
Grote kristallen karaf ca. 1900 met slijpsel en apart 6-kantige stop met druppel 42xø10cm. Cond.: G
4-Delig Jugendstil koffieset van glas met nikkelen rand, gematteerd en beschilderd ca. 1910. Bestaand uit tablet, suikerpot, melkkan en lepelpotje 12x31x20cm. Cond.: G
Grote kristallen surtout 19e eeuw met amandelslijpsel, vermoedelijk Frans. Chips af 48xø36cm. Cond.: R
5-Delige Libera glazen drinkset 20e eeuw, mooie vormgeving 25xø11cm. en 8xø8,5cm. Cond.: G
Zes oude kristallen glazen (champagne) 20e eeuw van mooie zware kwaliteit 20xø5cm. Cond.: G
Matglazen vaas met parelmoer effect en bloembeschildering 20e eeuw 17xø16cm. Cond.: G
Grote kristallen facetgeslepen schenkkaraf ca. 1900 35x13xø10cm. Cond.: G
Hollands amandelgeslepen kristallen biedermeier schenkkaraf 30xø13cm. Minimale chip onderaan de stop Cond.: G
Prachtige gegraveerde mondgeblazen kristallen karaf 19e eeuw, rondom gegraveerd met bloemen en initialen 28xø15cm. Cond.: G
Twee antieke kristallen dekselpotjes (Waterford England) ca. 1800. Chips af 10xø7,5cm. Cond.: R
Drie 19e eeuwse mondgeblazen noppenkaraffen, beschadigd 37x15xø14cm. Cond.: M
Ruitgeslepen kristallen ronde dekseldoos 19e eeuw. Afwisselend blauw en neutraal gekleurd 11xø14cm. 2 chips af bij rand Cond.: R
Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal met sleef 19e eeuw 26xø21cm. Cond.: U
Twee drinkglazen midden 20e eeuw, lilakleur. 1x Bokaal met gouden omranding H.: 14cm. 1x Tienhoekig glas H.: 9cm. Cond.: G
Vijf glazen ca. 1910, 4x met gravering Hulskamp (2x minime chip), 12-16cm. Cond.: G
Grote ruitgeslepen kristallen presenteerschaal ca. 1900 met 3-vakverdeling 10xø24cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse amandelgeslepen kristallen karaffen in goede staat 40xø10cm. Cond.: G
Mondgeblazen kandelaar bestaand uit 3 kleuren, onduidelijk gesigneerd 2009. Waarschijnlijk een Roemeense kunstenaar 29xø9cm.
Grote zware glazen design schaal 50-er / 60-er jaren (Italië?), voet is gelijmd 17x39x36cm. Cond.: M
Villeroy & Boch glazen gebakschaal met 8 gebakschaaltjes 20e eeuw 15-28cm. Cond.: G
Mondgeblazen karaf met 4 likeurglazen 50-er jaren. Ingekleurd glas met naakte vrouwen als stam 10-22cm. Cond.: G
Zwaar kristallen facetgeslepen dekselcoupe 19e-20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G
Kristallen beschuit-dekselcoupe met onderschaal, Hollands biedermeier 26xø21cm. 2 chips Cond.: R
Dertien kristallen glazen ca. 1930 met amandelslijpsel H.: 13cm. Cond.: G
Antieke menage set: olie en azijn, peper-zoutvaatje en mosterdpotje, ca. 1900, chip aan mosterdpotje en houder, Cond.:G
Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk ca. 1900; 1x inktpot, 1x gegraveerd borrelglas en 1x rose siervaas (met barst) 8-15cm. Cond.: R
Oude ongesigneerde matglazen bonbonschaal in de vorm van een blad met blauwgroen glas 7,5x19x19cm. Cond.: G
Prachtige gegraveerde glazen karaf. Compleet landschap met figuren 20e eeuw 22xø10cm. Cond.: G
Boheemse glazen vaas ca. 1910, afwisselend robijnrood met neutraal gekleurd (1 chip) 20xø12cm. Cond.: R
Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G
Prachtige antieke kristallen kaasstolp met amandelslijpsel 19e eeuw. Lichte randschade onderaan de stolp 23xø24cm. Cond.: G
Mondgeblazen glazen vaas ca. 1890 van blauw glas. Beschilderd met goud- en bloemmotief 25xø13cm. Cond.: G
Twee mondgeblazen glazen vazen 2e helft 20e eeuw met kraagrand. Blauw en Groen, vermoedelijk Italië, blauwe kraag is beschadigd 20,5x8cm. Cond.: R
Oud mondgeblazen glas naar middeleeuws voorbeeld, rondom geribbeld 20e eeuw 14,5xø10,5cm. Cond.: G
Mondgeblazen Art Deco vaasje, gesigneerd met M of W ca. 1930, mooie vormgeving 18xø6cm. Cond.: G
Boheems kristallen schaal, rondom gegraveerd ca. 1890. Oranje/geel met neutraal gekleurd 10xø15cm. Cond.: M
26 Delen ruitgeslepen kristal 20e eeuw met goudrand, daaronder 6 kristallen onderzetters Cond.: G
Sterling zilver overlay melkkannetje en suikerpotje ca. 1910 Jugendstil 5-8,5cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 20e eeuw 3x35x28cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay roomstel (melkkan en suikerpot) met bloemmotief 20e eeuw 8-9cm. Cond.: G
Grote glazen tafelbel met geslepen facet en druivenmotief. gegraveerd 20e eeuw 22xø20cm. Cond.: G
Drie glazen figuren in swarovski (stijl), 1x muis, 1x egel en 2 vogels op voet 4-11cm. Cond.: G
Twee delen kristal 20e eeuw met facetgeslepen sterren; 1x grote dekselvaas 45xø12 en 1x karaf 31x12x5cm. Cond.: U
Drie delen persglas 20e eeuw; 1x parfumflesje, 1x ringschaaltje en een dekselschaaltje 7-17cm. Cond.: G
Twee delen kristal 20e eeuw, 1x facet- en amandelgeslepen karaf met bloemmotief en 1x ruitgeslepen schaal met sterrenmotief 26xø12cm. en 6xø24cm. Cond.: G
Negen oude borrelglazen 1e helft 20e eeuw waarvan 4 gekleurd. 2 Licht beschadigd 6-12cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen karaffen, 1 chip 31-37cm. Cond.: R
Oude Boheems kristallen schaal met goud- en bloemdecor 20e eeuw 14xø21cm. Kleine chip Cond.: R
Twee 19e eeuwse Hollandse amandelgeslepen karaffen, enkele beschadigingen 32xø14cm. Cond.: R-M
Drie glazen vazen 70-er jaren, waarschijnlijk Leerdam of Zweeds. Blank/grijs van kleur ca. 15-19cm. Cond.: G
Bijzonder Duits Roemer glas met tekst "Hieraus Trank Majestät der Deutsche Kaiser und König Wilhelm II am 6 März 1898". Stukje van de voet af 14xø8cm. Cond.: R
Twee opaline glazen vazen met bloemen beschilderd ca. 1890 32xø13cm. Cond.: G
Twee ribbelvaasjes Leerdam 20e eeuw; 1x blank 15xø17cm. en 1x bruin 13xø15cm. Cond.: G
Oud ovaalvormig gebrandschilderd glas met voorstelling van een straat met gebouwen en een figuur, Opschrift op 1gebouw "Hotel de Hambourg" 26,5x7,5cm. Cond.: G
6 Antieke kristallen Annagroen glazen op voet met ruitslijpsel H. 12 cm.
5 Antieke kristallen champagnecoups ca. 1900, 11 x ø10cm., Cond.:G