Prachtige antieke bijbel en psalmenboek met uitgebreid gegraveerd zilveren beslag waaronder sloten en hoeken, Hollands, MT: Kooiman,Schoonhoven, Jaarletter:K:1844, 16x10x6.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren suikerpot en roomkannetje, 1e gehalte, Jaarletter: Z, 1959, MT: van Kempen, Minervakopje: B: Utrecht, ca. 420 gr., Cond.:U
Ebbenhouten breipenhouder met zilveren appliques, L. 17 cm.
Sterling zilveren art-deco zakaansteker huls, 6.5x2.5 cm., ca. 22 gr.Cond.G
Hollands zilveren asbak, jaarletter X: 1957. 835/000 ca.87gr. 12x13cm. Cond.: G
Prachtige plated 19e eeuwse 5-delig (schaaldieren) visbestek in originele cassette, mooi bewerkt 3x32x20cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren naaldenkoker handgegraveerd, 19e eeuw, L.10 cm.,ca. 14gr. Cond.:R