Grote bronzen pelikaan in Art Deco vormgeving gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 21e eeuw 47x30x17cm. Cond.: U
Bronzen buste van een vrouw met marmeren, ongesigneerd 21e eeuw 37x23x14cm. Cond.: G
Bronzen figuur van 2 dolfijnen op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 40x26xø22cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren op bronzen sokkel, ongesigneerd ca. 1900. 1x Don Quichotte 1x Hermes 18-20cm. Cond.: G
Bronzen staande naakte damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 27xø13cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Groot bronzen Egyptisch beeld met groene patina 20e eeuw 46x12x9cm. Cond.: G
Oud monumentaal Indonesisch tropisch houten sculptuur, fijn gedetailleerd uitgewerkt. Voorstelling van draken vechtend met een fantasiefiguur 70x29x16cm. Cond.: G
Authentiek vroeg Chinees houten figuur, vermoedelijk 16e-17e eeuw in vitrine (ca. 1930) 39x19x10cm. Cond.: G
C. Ammerlaan, tinnen figuur, brons gepatineerd getiteld "samen nieuwe kansen" 24x24x9cm. Cond.: G
Engelenfiguur ca. 1880 Frankrijk, gesigneerd Louis Moreau van compositie metaal 50cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur voorstellend de Griekse god Hermes, gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd G. da Bologna 58x21x15cm. Cond.: U
Antieke bronzen plaquette (paperweight) voorstellend een Griekse godin, gesigneerd F. Barbedienne (Ferdinand) 1810-1892 Frankrijk ø11cm. Cond.: G
Elfenfiguur ca. 1880 Frankrijk van compositie metaal (par Moreau), gesigneerd Rancoulet H.: 60cm. Cond.: G
C. Ammerlaan, tinnen figuur, brons gepatineerd. Voorstellende een jas "Give you warmth" 16x7,5x7,5cm. Cond.: G
Figuur van een Romeinse atleet bij een zuil ca. 1880 (par Scotto) van compositie metaal, gesigneerd A.J. Scotto H.: 49cm. Cond.: G
Bronzen varken gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw 15x22x8cm. Cond.: U